AKO SPRÁVNE POUŽÍVAŤ PROTEIN – PosvancFitness.com

Kedy, s čím, aké množstvo a ako často a je vhodné používať Protein? Každým mesiacom čoraz viac ľudí si kvalitné proteiny kupuje pre jeho unikátne vlastnosti. Preto sme sa rozhodli spracovať otázky a odpovede o tom, ako efektívnejšie využívať Proteinový doplnok vo svoj prospech. 

AK CHCEM ZAČAŤ POUŽÍVAŤ NEJAKÝ PROTEIN, POTREBUJEM AJ ĎALŠIE DOPLNKY VÝŽIVY? 

Ak ste doteraz žiadne produkty športovej či doplnkovej výživy nepoužívali, začať s kvalitným Proteinom je dobrý nápad. Okrem kvalitných bielkovín obsahuje aj zdravé tuky, vlákninu, vitamíny a minerály v množstve, ktoré vaše telo ocení v prípade, že ste fyzicky aktívny človek. Nie je podstatné či ste staršia osoba pracujúca iba v záhrade, alebo vrcholový športovec s dvojfázovým tréningom za deň. Podotýkam ešte raz ale že KVALITNÝ Protein pre vás poskytne zdroj biologicky kvalitných látok, ktoré pomôžu vášmu telu dokonale regenerovať a pomalšie starnúť. Okrem toho sa nemusíte obávať žiadnych vedľajších účinkov. Po biologickej stránke musí byť veľmi čistý produkt, ktorý neobsahuje žiadne problémové ingrediencie (umelé sladidlá, sója, iné lacné bielkoviny) a je sladený stéviou. K používaniu proteinu by sme vám odporúčali ešte kvalitnú formu rybieho tuku v tabletovej alebo v tekutej forme. Táto kombinácia bude pre vás tvoriť úplne postačujúci základ pre optimalizáciu svojho zdravia i regenerácie zároveň. 

AKO ČASTO MÁM PROTEIN POUŽÍVAŤ? JE VÔBEC BEZPEČNÉ HO KONZUMOVAŤ DENNE?

Protein je postavený presne s ohľadom na každodennú konzumáciu. Ale tu nejde o to, že ho máte alebo nemáte každý deň konzumovať. Ide tu o to, čo vám má konzumácia proteínu spôsobovať. Kľúčové slovo je regenerácia a rýchlejšia obnova síl ako keby ste ho nekonzumovali. To ocenia najmä tí z vás, ktorí z vlastných dôvodov každý deň bojujú za lepšiu a zdravšiu postavu. Ani v prípade že protein budete konzumovať viac ako je denná odporúčaná dávka, sa nemusíte báť vedľajších účinkov.

Moja osobná spotreba sa pohybuje okolo 25kg ročne (cca 500g týždenne). Preto je jedno či sa pripravujete na životne dôležité súťaže alebo sa jednoducho chcete cítiť len lepšie, krajšie a výkonnejšie. Kvalitný protein bude pre vás spoľahlivým každodenným partnerom na ceste za lepšími a rýchlejšími výsledkami. 

JE VHODNÉ POUŽÍVAŤ WP AJ TESNE PO TRÉNINGU?

Áno, je vhodné aby ste protein používali aj v čase po tréningu na zrýchlenie regenerácie. Ak chcete používať protein po tréningu, doprajte si ho asi 30-45 min. po ukončení tréningu ale iba s vodou (nie mliekom). 

Osobný tréning s trénerom Vám pomôže pohodlne a ľahko sa zorientovať vo svete fitness. Stačí urobiť prvý krok a dohodnúť si úvodnú konzultáciu TU.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Logo_footer   
     © 2016 POSVANCFITNESS KLUB by Vibration

Proudly powered by WordPress