KATARÍNA MICHALIČKOVÁ
Silová a kondičná trénerka

Jazyky – Slovenčina, Angličtina

„ Človek, ktorý niečo chce si nájde cestu. Človek, ktorý nechce, si nájde výhovorku. Nehľadajte výhovorky, poďme do toho spolu.

Úvodná konzultácia ZADARMO

O mne

Ahojte, volám sa Katka a som silová a kondičná trénerka v PošvancFitness. Už od detstva som mala blízko k športu, no nie vždy všetko vyjde tak, ako by sme si želali.

Môj prvý kontakt s “profi” športom prišiel už na základnej škole. Pôsobila som v softbalovom tíme v mojom meste a ambície preraziť do vyššej ligy ma motivovali pracovať na sebe. Bohužiaľ prišlo zranenie v podobe zlomeniny a následná ročná prestávka spojená s rehabilitáciami. Vrátiť sa do môjho tímu už kvôli zraneniu nebolo možné a tak som sa začala venovať aerobiku a neskôr silovému tréningu.

Ku cvičeniu sa postupne pridal aj záujem o zdravé stravovanie, pretože ak chce mať človek výsledky, nie je to iba o cvičení.

Po určitom období silového tréningu však prišlo ďalšie zranenie v podobe roztrhnutej šľachy na ruke, k čomu sa u mňa potvrdila a reumatoídna artritída. Všetky moje sny o trénovaní boli zrazu preč, prišli roky operácií, hospitalizácií, liekov a zlých vyhliadok.

Priznám sa, že som na chvíľu tým zlým prognózam podľahla a nevedomky tým prispela k zhoršeniu môjho zdravia. Ako čas plynul, manuálna práca bola pre bolesti a malú výdrž nemožná. Hľadala som teda prácu , v ktorej by som sa ďalej mohla venovať zdravému životnému štýlu .

Našla som miesto v spoločnosti, ktorá mi dala možnosť vzdelávania sa v tejto oblasti a zároveň som mohla ľudom pomôcť na ich ceste za lepším zdravím a vysnívanou postavou. V procese vzdelávania som zisťovala, že liečba mojej choroby je možná aj inak ako liekmi a tak som sa pustila do úplnej zmeny životného štýlu s prísnymi pravidlami. Už som nechcela prechádzať obdobiami bolestí a žiadneho pohybu.

Po niekoľkých neúspešných pokusoch sa mi podarilo nájsť doplnky stravy a spôsob stravovania . Malými krokmi sa mi postupne podarilo vysadiť všetky lieky, následne vyčistiť telo od chémie z liečby .

Dostala so príležitosť pracovať so skvelým tímom odborníkov v Pošvancfitness a znova sa vrátiť k aktívnemu životu.

Teraz už viem, že nech je to akokoľvek ťažké vždy sa dá niečo robiť, len sa netreba vzdať. Preto som sa rozhodla stať trénerkou, pomáhať ľudom zlepšiť zdravie, postavu a tým aj ich život 🙂

Pomôžem Ti s

Pomôžem Ti dosiahnuť tvoj cieľ s maximálnym dôrazom na tvoj zdravotný stav.

Formovaním postavy, chudnutím tuku, zlepšovaním mobility, vyrovnávaním svalových disbalancii, zlepšením Vašej kondície.

Ako spolupráca prebieha?

Aby si dosahoval/a želané výsledky a spolupráca správne fungovala, je dôležité vedieť, čo je tvoj konkrétny cieľ. 


1) DOTAZNÍK

Na úvodnej konzultácii si spoločne vyplníme vstupný dotazník. Objasníme si tak tvoje ciele a prejdeme si tvoje doterajšie fungovanie.

2) DIAGNOSTIKA
Následne si spravíme kompletnú diagnostiku tela, kde už testujeme tvoje prípadné obmedzenia, skrátenia alebo iné pohybové problémy, ktorým je potrebné sa venovať. Týmto predídeme možným zraneniam a budeme tak môcť pracovať na tvojich cieľoch ešte efektívnejšie.

3) PROFIL
Z diagnostiky Ti vypracujem tvoj profil. Ten už určuje presné stanovisko kde sa nachádzaš, našu štartovaciu čiaru.

4) TRÉNINGOVÝ PROCES
Následne už makáme na výsledkoch v tréningovom procese. Každý jeden tréning je prispôsobený tebe na mieru. Krok za krokom, každým ďalším tréningom zlepšujeme všetky aspekty tvojho fyzického potenciálu.

5) KONTROLA
Merateľné výsledky sú dôležité, preto je pre našich klientov pravidelné meranie/váženie samozrejmosťou. Objasní nám konkrétny stav: % telesného tuku, kg svalovej hmoty, metabolického veku, % vody v tele a mnoho ďalšieho.

TAK ČO, IDEME DO TOHO SPOLU? 😉

JE TO NA TEBE!

Kde pôsobím

Hviezdoslavov
TIK-TAK Rodinné centrum

Kvetoslavov
Kotolňa GYM

Šamorín
Relax World

Šamorín
US Fitness

Šamorín
Gym – x-bionic® power sphere

Bratislava
Miesto tréningu podľa dohody

Kontaktuj ma

Kontaktuj ma a nezáväzne sa porozprávame o tom,
ako by spolupráca mohla vyzerať.

+421 910 826 827

Sledujte nás na FB

Referencie našich klientov

 • Hviezdoslavov

      

  Rada by som poďakovala dvom úžasným trénerom Tomášovi a Oliverovi za ich trpezlivosť a úsilie. Musím a budem ich odporúčať všetkým mojim známym aj neznámym ľudom, ktorý by chceli začať cvičiť alebo pokračovať v cvičení, nakoľko ich prístup k cvičencom je výnimočný. S trpezlivosťou sa venujú každému zo svojich klientov, do detailov dbajú na správnosť predvedených cvikov a s tým súvisiace a dôležité dýchanie. Nezabúdajú ani na takú banalitu ktorú väčšie množstvo trénerov ignoruje a to je strečing pred ale aj po tréningu. Pre mňa sú proste Top a to už som mal tých trénerov neúrekom. Vrelo odporúčam, určite neoľutujete.

  Janka
 • Canada, 3 miesto na majstrovstvách sveta nad 70 rokov v kajaku

      

  Tomáš, majstrovstva skončili. Je len jedna medaila, bronzová, vo V6, 6 členná posádka. V singli, V1 rovných 500 metrov som skončil piaty. Čo je pomerne dobrý výsledok na to, že som bol na vode len asi 6 krát pred závodmi tento rok. Ale vďaka tvrdému tréningu pod Tvojou kontrolou som bol v takej kondícii, že som mal na konkurenciu z teplých krajín, kde pádlujú cely rok.

  Otto
 • Štvrtok na Ostrove

      

  Každý kto sa pozrie do zrkadla a čo i len na sekundu zapochybuje o tom ako vyzerá, v ten deň s tým treba začať niečo robiť. Zaťať sa! Vyhľadať pomoc a isť do toho. Ja som to urobila a budem v tom pokračovať. Ďakujem trénerovi Tomášovi za trpezlivosť a za disciplínu ktorú som vďaka nemu získala. Nehovoriac o super pocite. Choďte do toho žiadne zajtra, dnes!

  Veronika
 • Kvetoslavov

      

  Tomáš mi vypracoval jedálny lístok vďaka ktorému sa mi behom pár týždňov zmenil život. Schudla som neuveriteľných 26cm dokopy a to len za úžasných 6 týždňov. Do jedálničku mi zaradí to, čo v prvom rade chutí mne. Skúšala som rôzne jedálníčky a diety, no vždy sa to niekde skončilo. Spolupracovať s ním plánujem dlhodobo a vďaka Tomimu sa mi plnia moje očakávania a predstavy. Vrelo odporúčam, pretože je korektný a má odpoveď na každú z vašich otázok. Neváhajte a kontaktujte Tomiho zmení aj ten Váš život. 🙂

  Barbara
 • Bratislava

      

  Zbožňujem to, že som sa začala venovať sama sebe a že mam takého trénera ako si ty. Ja som mega spokojná, lebo ma hecuješ a zbavuješ strachu, aj na tu bedňu raz vyskočím 🙂 Po každom tréningu odchádzam plna endorfínov, lebo som z toho šťastná. Už teraz môžem povedať, že sa cítim omnoho lepšie odkedy cvičím a navliekla som sa do svojich najmenších dziiinov 🙂 A k tréningom samotným, už chápem posadnutosť Tých ľudí. Ktorí začali cvičiť 🙂

  Dominika
 • Šamorín

      

  S trénermi Pošvanc fitness som začal cvičiť približne pred polrokom. Od prvého tréningu s Oliverom som bol veľmi spokojný s jeho prístupom, plánovaním tréningov a aj samotného progressu. Poctivé zaznamenávanie tvojich drobných úspechov, príjemný prístup ku klientom a schopnosť namotivovať, keď ti práve nesype, ma presviedčajú, že každé jedno euro som investoval správne.

  Roman
 • Tomašov

      

  S Oliverom trénujem už 7 mesiacov a po dlhom čase hladaní trénera ktorý má individuálny prístup ku klientovi na profesionálnej úrovni si dovolím povedať že som ho v ňom našla. Počas tréningu sa vylúčene venuje iba našej spolupráce, (žiadne smskovanie a vybavovanie si súkromných telefonátov) a kladie maximálny dôraz na môj zdravotný stav a s tým súvisiace obmedzenia tak, aby bol tréning pre mňa maximálne pohodlný s výsledkami. O jeho trpezlivosti už ani nehovorím 😉 je to super pocit keď sa vás ľudia pýtajú, že kam chodíte cvičiť a či máte aj osobného trénera ( to znamená že výsledky hovoria za vás ), týmto sa chcem poďakovať celému PosvancFitness tímu za profesialitu a super odvedenú prácu.

  Aneta
 • Hviezdoslavov

      

  Od augusta 2016 do februára 2017 som schudla 25 kíl a musím povedať, je to neskutočný pocit! Po presťahovaní z BA som veľmi dlho riešila, kde a čo budem cvičiť, trvalo mi to 2 roky, kým som sa rozhýbala a začala so sebou niečo robiť. Podľa toho som aj vyzerala, keďže som sa vôbec nehýbala. Hlavne som už začala pociťovať rôzne iné vedľajšie dôsledky – bolesti chrbta, únava, nedostatok energie. Našla som si Posvanc fitness, kde som najprv začala so skupinovým tréningom. Uvedomila som si však, že potrebujem nielen si odcvičiť, ale potrebujem komplexnejší prístup, čiže som sa rozhodla pre individuálne tréningy spolu s Oliverom. Bola som neskutočne rada, že konečne začínam opäť cítiť svaly a to, že so sebou niečo robím. Dobíjalo ma to energiou. Oliver je výborný motivátor a pozitívne naladená osoba, čo mi neskutočne vyhovuje. Keď som už myslela, že vypľujem dušu, prinútil ma prekročiť svoje hranice a dať do tréningu viac ako maximum. Občas som si aj zanadávala, ale ten pocit po tréningu bol na nezaplatenie!!! Samozrejme všetky tréningy prispôsobí vašim možnostiam a zdravotnému stavu, ktorý vždy s Vami skonzultuje. Jednoducho tréningy sú profesionálne nastavené, vždy sa snaží o to, aby boli dynamické a čo najviac účinné, samozrejme s ohľadom na stanovený cieľ. A toto je presne to, čo som ja potrebovala, chcela som mať pocit, že cvičenie mi dáva zmysel a že to pre mňa má hlavu a pätu. Od augusta 2016 do februára 2017 som schudla 25 kíl a musím povedať je to neskutočný pocit. V podstate na začiatku, keď som do toho išla, ani som si nevedela predstaviť, že sa to dá a dokonca v úplnej pohode a s radosťou. Prosím neváhajte a choďte do toho!

  Lenka

Je to jednoduché. Vyplň dotazník a môžeme začať!

Vaše meno a priezvisko (povinné)

Váš email (povinné)

Váš telefón (povinné)

Vaša správa

osobných údajov