TRVALÉ CHUDNUTIE = VYROVNANÁ MYSEĽ – PosvancFitness.com

Ak chcete trvalo schudnúť, žiť zdravo a v harmónii s vlastným telom, zabudnite na všetky „zázračné“ diéty a prostriedky na chudnutie. Prečo?

Ste aktuálne spokojný so svojou postavou ? Ak nie prečo ? Vedeli by ste sa teraz pozrieť do zrkadla, pozrieť sa tvári v tvár pravde a povedať si : OK končím so svojimi neresťami, toto už nechcem vidieť ! Ako by ste sa cítili keby ste sa pozerali na svoju vysnívanú postavu ? Je to super pocit čo poviete ? 🙂

Už prešlo dosť dlhé obdobie od začiatku roka, a stále tie predsavzatia neplníte ? Jak to že niekto áno ? Je to jasné :

Kľúčom je motivácia

Úplne na začiatku ešte pred tým ako vôbec zájdeme do posilňovne, pôjdeme si von zabehať, alebo sa pôjdeme poradiť s odborníkom, vzniká pocit, prečo to vôbec chceme spraviť. Niečo vo vnútri v nás ako napríklad : necítim sa už dobre, za dýchavam sa len pri chôdzi, trčia mi šunky, ako budem vyzerať v plavkách, som slabý/slabá, áno toto všetko je motivácia a tu niekde začína prvý krok.
Definujeme si jasne toto je môj problém, a teraz ho idem riešiť.
Super, a čo ďalej, toto predsa vieme, tak prečo to nerobíme ? Alebo prečo nám to nevydrží ?

Pretože nevieme čo je náš spúšťač návratu ?

Spúšťač návratu

Toto je skutočne niečo kde väčšina ľudí zlyhá, spadnú do starých koľají. Prečo ? Pretože nevedia definovať čo je ich spúšťač návratu. Je to túžba po niečom sladkom, slanom ? Vypátrajte čo to skutočne je, definujte si ako to môžete odstrániť a pracujte na tom.

Príklad : ak je to niečo sladké, môžete si povedať
1. Mám chuť na niečo sladké, hmmm čo tak sladučkú čokoládu plnenú chutnou karamelovou polevou. A pridáte tam ešte pár podporných presvedčení ako však si zaslúžim, veľa som pracoval/a, ma na to právo, zvládol/la som ten ťažký projekt, odmením sa, a zajtra to vypotím na páse. Mňaaaam idem na to ! ( a už vás nič neodradí, alebo len veľmi ťažko )
2. Mám chuť na niečo sladké, hmmm čo tak chutné jablko, plné vitamínov ktoré mi dodajú energiu, vitalitu, super pocit, a je úžasne sladké. Dám si toto jablko ako znak toho že si ho zaslúžim a ono sa mi odmení tým že my poskytne energiu a zdravie.

Ide len o to, čo si povieme a ako si to vysvetlíme 🙂

Neexistuje návod na rýchle a trvalé schudnutie, špeciálne skratky a urýchlovacie spôsoby. Skutočnosť je tá, že si musíme v prvom rade predstaviť s akým telom chceme stráviť zbytok svojho života, ako sa oň budeme starať dnes, tak sa nám odmení po rokoch. A nie ako sa budem týrať pár týždňov/mesiacov.

Naozaj a úprimne Vás naplní ak schudnete tých 5, 10 alebo 15 kíl? Čo potom ? zase sa začnete odmeňovať a zase chudnúť. NIE to nie je riešenie, ale jedno tu pre Vás mám.

Užívajte si tú cestu, tešte sa s toho že pre seba niečo robíte, že posúvate svoje limity, upravujete svoje návyky, meníte svoj pohlaď na potraviny, pohyb a regeneráciu. Užívajte si cestu za zdravým, vitálnym a silným telom, pretože tá je v našom živote najdôležitejšia a cieľom je palivo na tej ceste 🙂

PS1: Ako je to u Vás, stále hľadáte čo najjednoduchšie riešenia ako schudnúť ? Alebo v tom máte jasno ?

PS2: Viac sa dozviete aj v mojom E-booku ktorý čítalo už viac ako 130 ľudí kde uvádzam päť tajných pravidiel ako schudnúť bez jojo efektu.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Logo_footer   
     © 2016 POSVANCFITNESS KLUB by Vibration

Proudly powered by WordPress