Ako to funguje?

Vyplníte ONLINE formulár nižšie

Zavoláme Vám a dohodneme si termín

Pracujete na VÝSLEDKOCH s Vašim trénerom

Objednávka na vstupnú konzultáciu s trénerom + meranie

Legend
  1. Meno a Priezvisko
  2. Email
  3. Vaša správa. S čím potrebujete pomôcť?

Hviezdoslavov

    

Rada by som poďakovala dvom úžasným trénerom Tomášovi a Oliverovi za ich trpezlivosť a úsilie. Musím a budem ich odporúčať všetkým mojim známym aj neznámym ľudom, ktorý by chceli začať cvičiť alebo pokračovať v cvičení, nakoľko ich prístup k cvičencom je výnimočný. S trpezlivosťou sa venujú každému zo svojich klientov, do detailov dbajú na správnosť predvedených cvikov a s tým súvisiace a dôležité dýchanie. Nezabúdajú ani na takú banalitu ktorú väčšie množstvo trénerov ignoruje a to je strečing pred ale aj po tréningu. Pre mňa sú proste Top a to už som mal tých trénerov neúrekom. Vrelo odporúčam, určite neoľutujete.

Janka

Canada, 3 miesto na majstrovstvách sveta nad 70 rokov v kajaku

    

Tomáš, majstrovstva skončili. Je len jedna medaila, bronzová, vo V6, 6 členná posádka. V singli, V1 rovných 500 metrov som skončil piaty. Čo je pomerne dobrý výsledok na to, že som bol na vode len asi 6 krát pred závodmi tento rok. Ale vďaka tvrdému tréningu pod Tvojou kontrolou som bol v takej kondícii, že som mal na konkurenciu z teplých krajín, kde pádlujú cely rok.

Otto

Štvrtok na Ostrove

    

Každý kto sa pozrie do zrkadla a čo i len na sekundu zapochybuje o tom ako vyzerá, v ten deň s tým treba začať niečo robiť. Zaťať sa! Vyhľadať pomoc a isť do toho. Ja som to urobila a budem v tom pokračovať. Ďakujem trénerovi Tomášovi za trpezlivosť a za disciplínu ktorú som vďaka nemu získala. Nehovoriac o super pocite. Choďte do toho žiadne zajtra, dnes!

Veronika

Bratislava

    

Zbožňujem to, že som sa začala venovať sama sebe a že mam takého trénera ako si ty. Ja som mega spokojná, lebo ma hecuješ a zbavuješ strachu, aj na tu bedňu raz vyskočím 🙂 Po každom tréningu odchádzam plna endorfínov, lebo som z toho šťastná. Už teraz môžem povedať, že sa cítim omnoho lepšie odkedy cvičím a navliekla som sa do svojich najmenších dziiinov 🙂 A k tréningom samotným, už chápem posadnutosť Tých ľudí. Ktorí začali cvičiť 🙂

Dominika

Šamorín

    

S trénermi Pošvanc fitness som začal cvičiť približne pred polrokom. Od prvého tréningu s Oliverom som bol veľmi spokojný s jeho prístupom, plánovaním tréningov a aj samotného progressu. Poctivé zaznamenávanie tvojich drobných úspechov, príjemný prístup ku klientom a schopnosť namotivovať, keď ti práve nesype, ma presviedčajú, že každé jedno euro som investoval správne.

Roman

Miloslavov

    

Najlepšie na cvičení je, že mám kontrolu nad cvikmi. Cením si osobný prístup a pripravenosť trénera.

Tina

Miloslavov

    

Cítim sa omnoho lepšie a cením si vždy super priateľský prístup počas tréningu. Myslím, že to čo robíte, robíte dobre a na velmi vysokej a kvalitnej úrovni. Naozaj som bola so svojim trénerom spokojná a teším sa na spoluprácu aj ďalej.

Denisa

Miloslavov

    

Schudla som 13 kíl, cítim sa zdravotne lepšie a začala som mať rada cvičenie :). Zároveň musím povedať, že som nikdy nevydržala s nikým cvičiť tak dlho ako s Vami (je to už 14 mesiacov). Najviac si cením motiváciu a prekročenie svojej komfortnej zóny.

Martina

Kvetoslavov

    

Spevnil som postavu, schudol, zlepšil celkovo zdravotný stav. Pri cvičení s trénerom si najviac cením kontrolu nad technikou cvičenia a podporu.

Richard

Tomašov

    

S Oliverom trénujem už 7 mesiacov a po dlhom čase hladaní trénera ktorý má individuálny prístup ku klientovi na profesionálnej úrovni si dovolím povedať že som ho v ňom našla. Počas tréningu sa vylúčene venuje iba našej spolupráce, (žiadne smskovanie a vybavovanie si súkromných telefonátov) a kladie maximálny dôraz na môj zdravotný stav a s tým súvisiace obmedzenia tak, aby bol tréning pre mňa maximálne pohodlný s výsledkami. O jeho trpezlivosti už ani nehovorím 😉 je to super pocit keď sa vás ľudia pýtajú, že kam chodíte cvičiť a či máte aj osobného trénera ( to znamená že výsledky hovoria za vás ), týmto sa chcem poďakovať celému PosvancFitness tímu za profesialitu a super odvedenú prácu.

Aneta

Hviezdoslavov

    

Od augusta 2016 do februára 2017 som schudla 25 kíl a musím povedať, je to neskutočný pocit! Po presťahovaní z BA som veľmi dlho riešila, kde a čo budem cvičiť, trvalo mi to 2 roky, kým som sa rozhýbala a začala so sebou niečo robiť. Podľa toho som aj vyzerala, keďže som sa vôbec nehýbala. Hlavne som už začala pociťovať rôzne iné vedľajšie dôsledky – bolesti chrbta, únava, nedostatok energie. Našla som si Posvanc fitness, kde som najprv začala so skupinovým tréningom. Uvedomila som si však, že potrebujem nielen si odcvičiť, ale potrebujem komplexnejší prístup, čiže som sa rozhodla pre individuálne tréningy spolu s Oliverom. Bola som neskutočne rada, že konečne začínam opäť cítiť svaly a to, že so sebou niečo robím. Dobíjalo ma to energiou. Oliver je výborný motivátor a pozitívne naladená osoba, čo mi neskutočne vyhovuje. Keď som už myslela, že vypľujem dušu, prinútil ma prekročiť svoje hranice a dať do tréningu viac ako maximum. Občas som si aj zanadávala, ale ten pocit po tréningu bol na nezaplatenie!!! Samozrejme všetky tréningy prispôsobí vašim možnostiam a zdravotnému stavu, ktorý vždy s Vami skonzultuje. Jednoducho tréningy sú profesionálne nastavené, vždy sa snaží o to, aby boli dynamické a čo najviac účinné, samozrejme s ohľadom na stanovený cieľ. A toto je presne to, čo som ja potrebovala, chcela som mať pocit, že cvičenie mi dáva zmysel a že to pre mňa má hlavu a pätu. Od augusta 2016 do februára 2017 som schudla 25 kíl a musím povedať je to neskutočný pocit. V podstate na začiatku, keď som do toho išla, ani som si nevedela predstaviť, že sa to dá a dokonca v úplnej pohode a s radosťou. Prosím neváhajte a choďte do toho!

Lenka

Miloslavov

    

Schudol som, telo mam pružnejšie, upravil som jedálniček, mam viac sily, lepší spánok, myseľ je viac v pohode 🙂 Keď sa raz rozhodnete cvičiť, záleží im na tom, aby ste robili všetky cviky správne. Usmernia vás nielen v cvikoch ale aj v strave, poradia, pomôžu. A hlavne majú ľudský prístup.

Peter

Kvetoslavov

    

Pod ich vedením som schudla a cítim sa veľmi dobre. Hlavne keď mi povedia známy, že vyzerám dobre. Zvýšila som si kondičku, a silu. Celý tréning venujú iba mne a sústredia sa na správnu techniku môjho cvičenia. Dokážu pomôcť a motivovať k dosiahnutiu svojho cieľa ohľadom regulácie hmotnosti, vytvoreniu lepšej postavy, ale aj vylepšením zdravotného stavu. A čo sa mi páči, dokážu perfektne podporiť a aj keď sa zdá, že to nedáme nakoniec sa to podari.

Martina

Bratislava

    

Lenivosť je najväčšia prekážka! Nikdy som diagnostiku neskúšal, no bolo to super. Každá časť mala svoje čaro. Páčilo sa mi hlavne to, že sa sleduje celé telo a tým pádom človek vie, na čom je. Naozaj všetko bolo super. Určite by som odporučil diagnostiku tela aj ďalej, aby ľudia zistili, na ktorej časti tela majú popracovať najviac.

Lukáš

Kvetoslavov

    

Keď som začal s chudnutím, tak ako každému inému, sa mi do toho moc nechcelo. Nevedel som si predstaviť pravidelne chodiť cvičiť, nejesť sladké a celkovo sa vzdať svojho pohodlného života. Všetko sa ale začalo postupne meniť, keď som mal prvý pohovor s Oliverom. Zistil som, že chudnutia sa človek nemusí báť, lebo to je náročné, a takisto si netreba robiť starosti s takou veľkou zmenou v životnom štýle, ale naopak mi ukázal, že práve tieto veci sú na tom najlepšie. Po každom tréningu som odchádzal maximálne vyčerpaný a unavený a práve to bolo to, čo mi robilo radosť, Konečne som so sebou niečo robil, dovtedy som sa ani nepriblížil ku hranici svojich možností a síl, teraz som ju prekročil, a to veľkým krokom. Bez tejto zmeny v živote by som ani nevedel, čo sa vo mne skrýva. Ale to, za čo som najviac rád je, že Oliverovi neskutočne záleží na zdraví a zdravom pohybe jeho klientov, nikdy ma nenechal zdvíhať váhy, ktoré som nevedel poriadne ovládať, vždy ma napravil, aj keď som stál čo i len kúsok vedľa, ale hlavne ma naučil, že menej je viac. Tieto všetky veci mi dali výborný základ a práve vďaka nim som sa za rok a pol intenzívneho cvičenia ani raz nezranil. Nebolo to však vždy ľahké, keď som sa konečne priblížil ku hranici 100 kg, motivácia nejako klesla a ja som za mesiac necvičenia a veľmi zlej stravy nabral naspäť 7 kilo. Ale ani vtedy Oliver neprestal veriť, že to dokážem a bez akejkoľvek zmienky o mojej zmene hmotnosti, sa ďalej pustil do trénovania, a ja, tentokrát nie motivovaný, ale zaťatý s ním. Preto tu dnes o 34 kg ľahší ďakujem Oliverovi za perfektný štart a úspešný koniec tejto časti môjho života. Naozaj stačí málo a som si istý že každý môže schudnúť, kľudne aj oveľa viac ako ja.“

Gabo

“ Verím, že každý kto chce, môže v živote dosiahnuť čokoľvek. Venujem sa fitness a cvičeniu už viac ako 9 rokov a viem, že trvalé výsledky prichádzajú po zmene celkového postoja k sebe samému. Dokázali to ostatný, dokážeš to aj TY! „