Staň sa našim trénerom, OSAMOSTATNI SA!

Staň sa profesionálnym trénerom, získaj vlastných klientov, trénuj.

O všetko ostatné sa postaráme my!

Chcem sa stať TRÉNEROM

POŠVANC FITNESS KLUB

Budujeme prvú sieť fitness trénerov, ktorí získajú pri spolupráci s nami omnoho viac ako len certifikáciu. Kompletné zastrešenie trénera značkou Posvanc Fitness od pracovných dokumentov, online systému na jednoduchšiu prácu s klientom až po vlastnú propagáciu, pravidelné školenia a porady trénerov s možnosťou pôsobenia po celom Slovensku. Overený systém zaručuje vysokú kvalitu práce s ľuďmi.

Sme vyškolený tréneri, pre fitness a kulturistiku. Preferujeme zdravý životný štýl a individuálny prístup ku každému klientovi. Dôraz kladieme na správnu techniku dýchania a prevedenia jednotlivých cvičení, aby naši zverenci cvičili čo najefektívnejšie a hlavne aby sa vyhli začiatočníckym chybám a zraneniam ktoré sú tak často vídané. Pri práci s klientmi sa držíme nášho hesla SILA, ZDRAVIE, VITALITA.

Ako to funguje

OZVEŠ SA NÁM

VYŠKOLÍME ŤA!

ZARÁBAŠ!

Ozveš sa nám a spolu sa nezáväzne porozprávame o tom ako by spolupráca vyzerala.

Či už máš certifikovaný kurz trénera alebo nie, my ťa vyškolíme s najlepšími odborníkmi vo svete fitness.

Behom krátkej chvíle ti prostredníctvom našej podpory pomôžeme nájsť klientov a môžeš s nimi začať robiť 🙂

Čo získaš ako tréner

Franchisa

Kurz ako správne trénovať

Certifikát o spôsobilosti – fitness tréner

Certifikát – základné výživové postupy

Certifikát – Diagnostika I

Prístup k inštruktážnym videám

Inštruktážne Ebooky

Licenciu a oprávanenia ako tréner posvancfitness

Tričká a propagačné materiály

Jednotné dokumenty pre klientov

Komplexný IS

Tvorba harmonogramu

Rezervačný systém a kalendár

Tvorba tréningových plánov

Tvorba jedálničku pre klienta

Štatistiky výsledkov tréningov

Evidencia platieb a výplatné pásky

Dokumenty na stiahnutie

Klientská zóna pre vlastných klientov

Vlastná web prezentácia

Propagačné materiály pre trénera

Výhody

 Trénerom Posvanc Fitness, skupiny ”fitness„ trénerov sa môže stať každý, koho zaujíma cvičenie a zdravá životospráva

 Zaškolenie na seminároch a kurzoch s najlepšími odborníkmi s oblasti ”fitness„

Trénerská vizitka a propagácia na stránkach www.posvancfitness.com

Kvalitná značka, systém práce, úspešne odskúšané produkty a služby, možnosť pôsobenia po celom Slovensku

Čo na spoluprácu hovoria spokojní tréneri Posvanc Fitness ?

 • Oliver Rothschein

  23 rokov

      

  Systém práce, ktorý je nastavený v Posvanc Fitness mi uľahčuje robotu a hlavne to je zaužívaný systém, ktorý funguje. Kurz môžem odporučiť všetkím ľuďom, ktorí chcú začať trénovať, respektíve si rozšíriť vedomosti ohľadom komunikácie alebo odborných znalostí. Je to totižto unikátny kurz, kde nájdete všetko pokope. Žiadny z kurzov na Slovensku venujúci sa danej oblasti nezahŕňa všetko od komunikácie cez expertízu až po následnú spoluprácu. V tomto je kurz určite jedinečný.

 • Richard Mikulský

  25 rokov

      

  V prvom rade som spoznal veľmi príjemních ľudi s ktorími som mal tú radosť spolupracovať a samozrejme aj pocuvať a učiť sa od nich. Doteraz sa priznám že som si všímal konkrétne disbalancie alebo problémi ludí (klientov) iba lokálne a asi by som ich bol aj tak riešil ak by ste mi neotvorili oči na prednáškach. Bol som fakt fascinovaný z tých zreťazení. Že bolesť v jednom mieste može mat príčinu uplne niekde inde. Zato vážne klubúk dole. A tak isto aj za ukážku konkrétnych cvikov ktoré taketo disbalancie a problémy dokážu riešiť. Myslim že tie informácie ktoré som dostal na tomto školení mi určite rozšírili moje spektrum vedimostí a znalostí a hlavne mi rozšírilo uhol pohladu na fungovanie ludského tela. Systém podľa mňa je fajn celá myšlienka tohto projektu sa mi veľmi páči. V dnešnej dobe je propagácia jedným s najhlavnejších faktorov ktorý môže rozhodnúť medzi tým či sa presadíme ako trenéri alebo nie. A preto som rád že s týmto všetkym mi Posvanc fitness ochotne pomôže či už s materiálmi ktoré určite každí trenér potrebuje alebo systémom či už spomenutou propagáciou. Fakt neľutujem ani jednu minútu strávenu na školení.

 • Martina Polkorábová

  22 rokov

      

  Najviac sa mi páčilo,že som spoznala mnoho zaujímavých ľudí od ktorých sa mám stále ,čo učiť. Veľkú motiváciu pracovať s ľuďmi a niekam sa snimi dopracovať. Pomôcť im dosahovať ciele ale hlavne ich dať do kopy v čom budem schopná. Ďalej sa mi veľmi páči systém práce. Že to nie je len o tom prísť za klientom a dať mu nejaký plán ale naozaj si všetko zapisovať, rozprávať sa s klientom, počúvať ho a starať sa oňho vo všetkom. 🙂 Hlavne sa mi páčilo že sa sústredíte aj na tú komunikáciu, potom aj z toho zdravotného hľadiska prednáška z fyzioterapeutkou-veľmi výborná a na konci propagácia ! Skvelá pomoc začiatočným trénerom. Odporučila by som kurz kvôli systému práce a že v podstate môže robiť túto prácu v ktorom chce fitku. A hlavne že je to zaškolenie a nie je to len tak že niekoho zoberiete a hodíte ho do vody že pracuj. Ale dáte mu poznatky čo sú naozaj potrebné v tejto práci. Páčilo sa mi že sa sústredíte aj na tú komunikáciu, potom aj z toho zdravotného hľadiska prednáška z fyzioterapeutkou-veľmi výborná a na konci propagácia ! Skvelá pomoc začiatočným trénerom.

 • Kristína Grelová

  44 rokov

      

  Získala som nove informácie. Mám pocit podpory v prací trénera. Toto nie je kurz typu "zaplať a máš papier". Bola som maximálne spokojná.

 • 26 rokov

      

  Som spokojný so všetkým, hlavne s tým ako firma napreduje. Dozvedel som sa nové informácie, čo sa týka diagnostiky tela. Najviac mi myhovuje systém práce - vždy som o všetkom v čas informovaný - pravidelné školenia - dostupnosť informácií ako sú skriptá a fb stránka - propagácia mojej osoby Kolektívny prístup a možnosť napredovania.

  Ing. Adam Nosko
 • 19 rokov

      

  Spoznal som super ľudí, dozvedel som sa nové info, zdokonalil sám seba,bolo to len prínos. Tu platí kvalita na úkor kvantity, takže radšej pomalšie ale poriadne ako odfláknuť a to sa mi veľmi páči. Kurz mi pomohol zlepšiť si vedomosti ohľadom tréningu a naučiť sa nie len ako trénovať, ale aj prípadná komunikácia a jednanie s ľudmi. Dôkladný kurz po ktorom aj niečo budeš vedieť a nebudeš mať v ruke len papier.

  Michal Michalík
 • Roland Csölle

  23 rokov

      

  Cvičím od 10 rokov, myslel som si, že o cvičení a celkovo o zdravom životnom štýle viem veľa, no po školení som zistil, že som na omyle. Nie je to len o dvíhaní tažkých závaží, dobrej postave atď., ale aj o tom aký veľký vplyv to má na zdravie. Dalo mi to veľa nových poznatkov, zistil som, že cvičenie má veľký vplyv na zdravie, akým cvikom sa čo dá liečiť-napraviť. Naučil som sa ako propagovať, ako sa predať a ako postupovať pri klientoch.

Kto Vás bude viesť školením Posvanc Fitness ?

 • Mgr. Juraj Laco, PhD.
      

  Absolvent biológie (špecializácia molekulárna biológia, genetika), Prírodovedecká fakulta UK, Bratislava (Mgr.) Doktorát z biochémie PRIF UK (PhD.) Vedecko-výskumný pracovník SAV, Ústav normálnej a patologickej fyziológie v Bratislave (laboratórium neuro-kardiovaskulárnych interakcií, model metabolického syndrómu) Lektor a výživový poradca Nutris Člen Aliancie výživových poradcov (AVP) Tréner fitness a kulturistiky I.-III. stupňa (Inform) Tréner BOSU (Inform) Tréner TRX (3D Fitness) Lektor Inform, vyučujem predmet – Popisná anatómia, Výživa pre fitness a kulturistiku I. a II., Teória športového tréningu, Cvičenia s BOSU a inými balančnými pomôckami (TRX, kettlebely, fitlopty, expandery...) Člen skúšobnej komisie Inform

 • Tomáš Pošvanc
      

  Majiteľ projektu Silový a kondičný tréner (PosvancFItness) Medzinárodný certifikát–I. stupeň os. trénera vo fitness a kulturistike (Informs) Medzinárodný certifikát–I. stupeň inštruktora BOSU (Informs) Medzinárodný certifikát-Poradca pre výživu (Nutris, Informs) Zdravá výživa dieťaťa-certifikát (Fitnessinstitut) Výživa vo vytrvalostnom športe-certifikát (Fitnessinstitut) Doplnky stravy vo fitness certifikát (Fitnessinstitut) Funkčný tréning (Fitnessinstitut) Inštruktor TRX (Fitnessinstitut) Diagnostika pohyb. aparátu vo fitness centre I. (zdravo a fit)

 • Oliver Rothschein
      

  Silový a kondičný tréner (PosvancFItness) Medzinárodný certifikát–I. stupeň os. trénera vo fitness a kulturistike (Informs) Tréning s TRX (Fitnessinstitut) Funkčný tréning (Fitnessinstitut) Diagnostika pohybového systému (Fitnessinstitut) Diagnostika pohyb. aparátu vo fitness centre I. (zdravo a fit)

 • Mgr. Peter Obžera
      

  Absolvent FTVŠ UK v Bratislave špecializácie kondičný tréner Študent IFBLR UCM v odbore fyzioterapia. Kondičný tréner 5. triedy Tréner zápasenia 2. triedy Tréner metódy Spirálna stabilizácia chrbtice (SM systém) Kurzy: Terapeutické využitie kinesio tapu, Dynamická neuromuskulárna stabilizácia (A, B), SM systém 1, 2, 3 a 4, SM systém: svalové reťazce, SM systém: skolióza, Akrálna koaktivačná terapie v športe, Proprioceptívna neuromuskulárna facitilácia, Škola drepu, Škola vzpierania, Prevencia zranení v silovom a kondičnom tréningu, Chybné pohybové vzory. Zameranie: kondičná a silová príprava , funkčný tréning, kompenzačný tréning a odstraňovanie svalových disbalancií, diagnostika, stravovacie poradenstvo, úprava hmotnosti.

 • Mgr. Oliver Poór
      

  Absolvent FTVŠ UK v Bratislave. Komplexní terapie triggerpointů a globální reciproční svalová inhibice, 2016 Proprioceptivní neuromuskulárni facilitace pro fyzioterapeuty, 2016 Dynamická neuromuskulární stabilizace podle Koláře, koncept založený na vývojové kineziologii- III, 2016 Dynamická neuromuskulární stabilizace podle Koláře, koncept založený na vývojové kineziologii- II, 2014 Dynamická neuromuskulární stabilizace podle Koláře, koncept založený na vývojové kineziologii- I, 2013 The McKenzie Institute International - Mechanical diagnosis and therapy part B (the thoracis spine), 2013 The McKenzie Institute International - Mechanical diagnosis and therapy part A (the lumbar spine), 2013 Kettlebell, 2012 Rehabilitační trénink a funkční sportovní terapie, 2012 Testování a trénink funkční dynmické stabilizace, 2012 Cvičení pro těhotné a po porodu, 2012 Bolestivý syndróm ramena v rehabilitácii a športe, 2011 Pilates Medical, 2011 BOSU Inštruktor I. stupňa, 2011 TRX Suspension Trainer, 2010 SM - systém II, 2010 SM - systém I, 2010

 • Mgr. Michal Pataky
      

  Funkčný tréning a zvyšovanie pohybovej výkonnosti Bežecká príprava – príprava rekreačných športovcov na bežecké súťaže Funkčný tréning a zvyšovanie pohybovej výkonnosti. Blackroll® Trainer (jeden z prvých na Slovensku), 2015 Funkční aktivace nohy – Face Czech, 2014 Komplexní terapie triggerpointu a globálni reciproční svalová inhibice – Rehabilitace Bitnar, 2014 SM Systém Šport, 2013 Nike Training Club inštruktor, 2012 Držiteľ UEFA ,,B” licencie (špecializácia futbal), 2011

 •     

  Fyzioterapia a liečebná rehabilitácia. Viac ako 20 rokov skúseností v obore fyzioterapia. Komplexná diagnosticko – terapeutická starostlivosť o pohybový aparát.

  Mgr. Katarína Kušnírová

Často kladené otázky

Spôsob vyplácania?

Preferované je ak nám túto aktivitu fakturuje tréner, a však je možná aj iná dohoda.

Koľko stojí licencia?

Licencia je súčasťou certifikačného programu ukončeného skúškou a jeho plná cena je  1297€. Cena TERAZ maximálne 997€ vrátane DPH.

Ako rýchlo sa dá stať trénerom?

Trénerom sa dá stať prakticky okamžite. Tréner PosvancFitness je vyškolený v priebehu 6 týždňov v rozsahu 136 vyučovacích hodín a môže začať trénovať.

Koľko zarobím?

Tréner zarobí v závislosti od počtu klientov od 1300€ do 2000€.

Kde môžem trénovať?

Tréner môže trénovať kdekoľvek, vo fitness centre v ktorom mu to najviac vyhovuje alebo v akomkoľvek exteriéry.

Aký pracovný pomer budem mať?

Pracovný pomer je uzavretý na základe frenčízovej zmluvy alebo dohody.

S kým budem spolupracovať?

Stanete sa súčasťou skvelého tímu trénerov. Kolektívu chalanov a dievčat, pre ktorých je práca s ľuďmi zároveň koníčkom. Členovia tímu sa u nás vzájomne podporujú a pomáhajú si.
Výhodou sú tiež porady trénerov, tréningové dni trénerov, množstvo teambuildingov a stretnutí kde sa spoločne dokážeme podporiť, pomôcť si a poradiť si.

Musím mať absolvované nejaké školenie?

Záujemca o trénersky kurz posvancfitness nemusí mať za sebou žiadne iné školenia. Školenie posvancfitness je komplexné od komunikácie, diagnostiky, profilu, tréningového procesu až po kontrolu klienta. Tréneri po úspešných skúškach majú zodpovedajúce teoretické vedomosti a praktické skúsenosti a zručnosti, ktoré im umožňujú viesť športovú prípravu na úrovni výkonnostného športu mládeže a na úrovni športu pre všetkých vo všetkých vekových kategóriách.

Kto je Tomáš Pošvanc

Tomáš Pošvanc sa už viac než 8 rokov zaoberá zdravým životným štýlom, rozvojom a stratégiami dosahovania výnimočných fyzických výsledkov.

Na Slovensku spolu so svojim týmom zakladá skupinu trénerov pod značkou posvanc fitness.

Ľuďom pomáha búrať zastarané zvyky a mýty, odhaľuje ich ukrytý potenciál a dokazuje im, že trvalé výsledky a zdravšie telo prichádzajú po zmene postoja a celkovej životosprávy. Jeho životnou vášňou je pomáhať ľuďom objavovať a rozvíjať ich zdravšiu verziu na ceste k vytúženej zdravej, štíhlej a pevnej postave. To všetko bez drastických diét.

V našom živote spolu veľmi súvisí zdravie, psychická pohoda a s tým spojený osobný či pracovný život. Predstavte si kolesá na aute, ak čo i len jedno nefunguje, alebo pomaly púšťa vzduch, s dlhodobého hľadiska sa začnú objavovať problémy pri jazde, až to začne ovplyvňovať aj ostatné kolesá a nakoniec sa už auto ani nepohne.

Fitness a zdravý životný štýl je omnoho viac ako si mnohý myslia, je to veľmi všeobecný systém ktorý v prvom rade hovorí o životnom štýle ktorého cieľom je telesná zdatnosť, zlepšovanie konceptu postavy a zdravie. Preto sa držíme nášho hesla SILA, ZDRAVIE, VITALITA.

Chcem sa stať TRÉNEROM

Chcete sa spýtať viac? +421 948 476 602

Nie si rozhodnutý? Daj nám tvoj email a raz za čas sa pripomenieme