AKO začať efektívne cvičiť, a dosiahnuť svoje ciele?

Efektívne a trvalé chudnutie, pevná postava alebo sila, zdravie, vitalita sa získavajú u každého s nás individuálne. Procesom stanoveným na mieru, ktorý sa vyhýba chybám, ktoré vedú k zraneniam.

Prihláste sa a o všetko ostatné sa postaráme my!

Chcem úvodnú konzultáciu s trénerom!

Diagnostika pre každého

Komplexná diagnostika tela je nevyhnutná pre každého, kto chce u nás začať cvičiť a dosiahnuť svoje ciele.

Kombinujeme niekoľko metód s cieľom vytvoriť individuálny program pre každého s ohľadom na vaše ciele. Tréneri na základe diagnostiky prispôsobia metódy tréningu pre bežné cvičenie, lepší športový výkon či pre rehabilitačný plán.

Diagnostika neznamená iba meranie množstva podkožného tuku a prehľad mier. Telo má zväčša obmedzenia aj kvôli menej viditeľným dôvodom. Nesprávne zvolené cvičenie by mohlo telu uškodiť, odkonca ho aj zraniť. Poznať schopnosti tela a určiť príčiny obmedzení je kľúčové pre efektívne nastavenie ďalších cvičebných plánov. Čím viac o Vašom tele vieme, tým jednoduchšia je cesta k Vášmu cielu.

Osobný profil výsledku

Osobný profil výsledku diagnostiky je určením bodu Vašej štartovnej čiary.

Profil je merateľným ukazovateľom aktuálneho stavu klienta ale aj porovnávačom progresu neskôr.

Profil tela poukazuje na odchylku od normálneho držania tela, skrátených svalov, oslabených svalov, či pohybových vzorcov. Taktiež poukazuje na zreťazenia v rámci stuhnutí a obmedzení, ktoré si Vaše telo pestuje.

Profil je odrazovým mostíkom pre nastavenie tréningu naozaj na mieru.

Individuálny tréning na mieru

Klient cvičí individuálne, iba pod dozorom jedného z našich profesionálnych osobných trénerov.

Tréning Vám umožní celkové zlepšenie fyzickej zdatnosti, držania tela či nesprávnych pohybových návykov.

Prvá fáza tréningu je adaptačný proces, kde sa zameriavame na odstránenie bolestí, svalových dysbalancii, zlepšenie držania tela, pohybových vzorcov a aktiváciu slabých svalových skupín.

Neskôr prechádza tréner s klientom do silového zaťaženia s vlastnou váhou a podľa potreby aj do klasického silového tréningu.

Konzultácie ,merania a testovanie

Klient má minimálne raz za mesiac konzultáciu so svojim osobným trénerom na zhodnotenie dovtedajšieho progresu.

Konzultácia slúži na zhodnotenie Vašich pocitov, meraní tela pomocou váhy TANITA a meranie mier. Do kontrolného proceu patrí aj testovanie (skrátená forma diagnostiky) najskôr po dvoch mesiacoch spolupráce.

Konzultácia s meraním vždy ukáže správne smerovanie nášho ciela a pomže odhaliť prípadné výkyvy v progrese.

Prečo práve tréningy s trénermi Pošvanc Fitness

Pretože nechceme, aby ste strávili hodiny tým, čo sme študovali my.

Pretože chceme, aby ste si vytvorili nové návyky, ktoré vám zostanú a budete ich vykonávať automaticky. To sa však nedá dosiahnuť čítaním knižky alebo nezmyselnými pokusmi. Je to ako keby ste sa chceli naučiť šoférovať iba čítaním manuálu a učením sa značiek. Môžete mať o tom krásny obraz, no je malá pravdepodobnosť, že sa dostanete tam, kam naozaj potrebujete.

Chcem úvodnú konzultáciu s trénerom!

Čo získate pri trénovaní s nami

Uvedomujeme si, že k dosiahnutiu trvalých výsledkov je dôležité viac ako len odcvičiť si tréning a ísť domov. Preto sa snažíme našim klientom ponúknuť viac ako bežný tréner vo fitku. Komplexnosť našich služieb, aby naši klienti dosahovali skvelé výsledky je niečo, čo je pre nás samozrejmosťou.

Získaj praxou overené návody, stratégie k dosiahnutiu lepších fyzických výsledkov a nie len to, získaj aj ďalšie VÝHODY!

 

Osobný tréner

Individuálny tréning

Individuálny prístup našich trénerov je samozrejmosťou. Kladieme maximálny dôraz na 100% fokus venovaný klientovi aby sme tak vyťažili maximum z našej spolupráce. 60 minút, jedine jeden na jedného (tréner/klient).

Skupinový tréning

Skupinové lekcie zo sebou nesú veľa výhod ako napríklad motivácia ostatnými členmi cvičenia, energia, pohyb, hudba a nové známosti s ľuďmi ktorý taktiež pracujú na svojej postave ako Vy.

Osobné konzultácie

Množstvo praktických ale aj teoretických znalostí môžete využiť prostredníctvom osobnej konzultácie kedy sa tréner/ka venuje osobne len Vám po dobu 30 alebo 60 minút. Téma a Vaše otázky môžu byť zamerané na čokoľvek v rámci stravy, cvičenia, regenerácie a celkového zdravého životného štýlu.

Ľudský prístup

Ľudský prístup je samozrejmosťou. Zakladáme si našu spoluprácu na priateľských vzťahoch s našimi klientmi. Úprimnosť a otvorenosť vzťahu tréner/klient je dôležitá. Pre ego tu nie je priestor, pracujeme na výsledkoch poctivo a kvalitne aby sme predišli možným zraneniam.

Jednotné dokumenty

Každý náš tréner/ka využívajú jednotné dokumenty na prácu s klientmi. Je preto veľmi jednoduchá zastupiteľnosť Vášho trénera/ky aby ste z tréningového procesu nevypadoli. Niektoré dokumenty a dáta, ako meranie výsledkov majú k dispozícií aj naši klienti v informačnom systéme.

Neustála podpora a pomoc

Vážime si každého kto sa vydá na cestu zlepšovania svojho životného štýlu. Tréner/ka je Vám preto plne k dispozícii na zodpovedanie akýchkoľvek otázok. Váš tréner/ka sa stáva Vašim priateľom.

Prístup do klientskej zóny

Naši členovia získavajú jak prístup do informačného systému tak aj členstvo v uzavretej facebookovej skupine. Všetko čo je potrebné na ľahký a rýchly prehľad Vašej dochádzky na tréning s trénerom/kou, máte plne k dispozícii práve v informačnom systéme. Kalendár, prehľad platieb a mnoho ďalšieho.

Štatistiky výsledkov tréningov

Spoločne so svojim trénerom si vždy na meraniach prechádzate Vaše výsledky a to, kam smerujú. Spoločne vyhodnotíme na základe merateľných hodnôt ako sme sa zlepšili a ako budeme ďalej postupovať.

Komplexný IS

 Tvorba harmonogramu

Vždy so svojim trénerom/kou naplánujete harmonogram tréningov dopredu v našom informačnom systéme, aby ste mali prehľad tréningov včas a vždy po ruke kvôli akýmkoľvek zmenám.

 Kalendár mojich tréningov

V našom informačnom systéme máte podrobný prehľad tréningov v kalendári. Prehľadný a jednoduchý systém zaručuje rýchle zmeny ktoré uvidí hneď aj Váš tréner/ka. Komunikácia je tak omnoho jednoduchšia a aj samotné plánovanie tréningov.

 Dokumenty na stiahnutie

Našim klientom pridávame rôzne dokumenty od e-bookov až po rôzne návody na spánkový režim, stravovanie, aby vedeli napredovať ešte rýchlejšie a efektívnejšie. Tieto dokumenty obdržia do svojej e-mailovej schránky alebo prostredníctvom IS. Vždy akceptujeme akékoľvek požiadavky od našich klientov a podľa toho aj tvoríme ďalší obsah.

 Evidencia platieb

Všetci naši klienti majú podrobný prehľad o svojich platbách. Jednak v rámci informačného systému, kde vidia svoje zakúpené služby a zároveň aj prehľad svojich faktúr ktoré sú mu kedykoľvek k dispozícii aj na stiahnutie.

 Jedálniček online

Pri vypracovaní stravovacieho plánu chápeme, že nie vždy ho môžete uschovať v tlačenej forme, tak aby sa nestratil. Naši klienti preto obdržia svoj stravovací plán aj formou e-mailu do svojej e-mailovej schránky, pričom je vždy online aj v informačnom systéme.

 Tréningový DÚ plán online

Tak isto aj pri vypracovaní tréningového plánu  NA DOMÁCE ÚLOHY chápeme, že nie vždy ho môžete uschovať v tlačenej forme, tak aby sa nestratil. Naši klienti preto obdržia svoje domáce úlohy aj formou videí piramo v informačnom systéme.

 Všetky výhody klubu

Klub Pošvanc Fitness zahŕňa možno viac ako by bežný klient čakal. Súčasťou našich aktivít sú veľa krát aj rôzne akcie, eventy alebo prednášky, kde sú naši klienti vždy vítaný. Organizujeme aj výlety alebo teambuildingy o ktorých vedia naši klienti vždy ako prvý.

 Štatistiky výsledkov meraní

Výsledky meraní sú kľúčové k tomu, aby sme vedeli akým smerom náš spoločný progres rastie. Hodnotenie súčastného stavu vášho tuku, celkovej váhy, svalovej hmoty, vody v tele, fyzickej kondície, BMI, metabolického veku, váhy kostí, viscerálneho tuku a vašich obvodov, sú skvelým ukazovateľom výsledkov.

Prečo je tréner Pošvanc Fitness vhodný aj pre mňa?

Fitness tréneri s licenciou Pošvanc Fitness

Naši tréneri prejdú na začiatku spolupráce 8 týždňovým vzdelávacím procesom zaškolenia, ktorý je ukončený záverečnou skúškou. Následne obdržia Certifikát o spôsobilosti vykonávania trénerskej Pošvanc Fitness Certifikát o spôsobilosti vykonávania trénerskej praxe I. kvalifikačného stupňa a Certifikát o spôsobilosti Diagnostika vo fitness centre I. To nie je všetko. Následne sa aktívne podieľajú na praxi u skúsenejších trénerov aby Vám mohli poskytnúť absolútne maximum. Po absolvovaní vzdelávacieho procesu a dvojmesačného adaptačného procesu, Vás tréner trénuje.

Revolučné programy a služby pre tých, ktorý chcú trvalú zmenu. Chudnutie, priberanie svalovej hmoty a zvýšenie kondície s výsledkami.

Tréneri sa v rámci vzdelávacieho procesu firmy Pošvanc Fitness neustále ďalej vzdelávajú, čo je povinná zložka našej spolupráce. Preto dokážu tréneri poskytovať naozaj revolučné programy a služby práve pre Vás. Inšpirácia a vzdelanie zo Slovenska a zo sveta sú pre nás neoddeliteľnou súčasťou.

Spoločne vytvoríme plán, ktorý Vám bude vyhovovať od úplného začiatku až po výsledky

Jedna možnosť je, nechať váš život zájsť až do krajnosti. Keď vám lekár oznámi, že ak okamžite nezmeníte životný štýl, tak je len otázka týždňov, kedy dostanete infarkt. Toto ale nechcete, preto ste tu.
Záleží nám na tom, aby sme vytvorili unikátny plán Vám na mieru. Len tak môžeme dosiahnuť trvalé výsledky. Nie sme tréneri typu, že Vás uvidíme a hneď začneme trénovať. Z nášho pohľadu to je až nezmyselné, pretože by sme riskovali Vaše zdravie. S pravidla každý klient prejde procesom Dotazník-Diagnostika-Profil, aby sme predišli nezmysleným pokusom o dosahovanie výsledkov. 

Osobný tréner Vás bude neustále sledovať

Je dôležité, aby ste mali počas celej spolupráce možnosť sa o niekoho oprieť. Tu sa môžete oprieť o Vášho trénera. Váš tréner Vás bude neustále sledovať, pýtať sa Vás a zaujímať či už o pocity alebo nálady. Nie preto že musí, ale preto že vieme ako veľmi je dôležité mentálne a duchovné nastavenie v súvislosti s dosiahnutím cieľa.

Hviezdoslavov

    

Od augusta 2016 do februára 2017 som schudla 25 kíl a musím povedať, je to neskutočný pocit! Po presťahovaní z BA som veľmi dlho riešila, kde a čo budem cvičiť, trvalo mi to 2 roky, kým som sa rozhýbala a začala so sebou niečo robiť. Podľa toho som aj vyzerala, keďže som sa vôbec nehýbala. Hlavne som už začala pociťovať rôzne iné vedľajšie dôsledky – bolesti chrbta, únava, nedostatok energie. Našla som si Posvanc fitness, kde som najprv začala so skupinovým tréningom. Uvedomila som si však, že potrebujem nielen si odcvičiť, ale potrebujem komplexnejší prístup, čiže som sa rozhodla pre individuálne tréningy spolu s Oliverom. Bola som neskutočne rada, že konečne začínam opäť cítiť svaly a to, že so sebou niečo robím. Dobíjalo ma to energiou. Oliver je výborný motivátor a pozitívne naladená osoba, čo mi neskutočne vyhovuje. Keď som už myslela, že vypľujem dušu, prinútil ma prekročiť svoje hranice a dať do tréningu viac ako maximum. Občas som si aj zanadávala, ale ten pocit po tréningu bol na nezaplatenie!!! Samozrejme všetky tréningy prispôsobí vašim možnostiam a zdravotnému stavu, ktorý vždy s Vami skonzultuje. Jednoducho tréningy sú profesionálne nastavené, vždy sa snaží o to, aby boli dynamické a čo najviac účinné, samozrejme s ohľadom na stanovený cieľ. A toto je presne to, čo som ja potrebovala, chcela som mať pocit, že cvičenie mi dáva zmysel a že to pre mňa má hlavu a pätu. Od augusta 2016 do februára 2017 som schudla 25 kíl a musím povedať je to neskutočný pocit. V podstate na začiatku, keď som do toho išla, ani som si nevedela predstaviť, že sa to dá a dokonca v úplnej pohode a s radosťou. Prosím neváhajte a choďte do toho!

Lenka

Kvetoslavov

    

Tomáš mi vypracoval jedálny lístok vďaka ktorému sa mi behom pár týždňov zmenil život. Schudla som neuveriteľných 26cm dokopy a to len za úžasných 6 týždňov. Do jedálničku mi zaradí to, čo v prvom rade chutí mne. Skúšala som rôzne jedálníčky a diety, no vždy sa to niekde skončilo. Spolupracovať s ním plánujem dlhodobo a vďaka Tomimu sa mi plnia moje očakávania a predstavy. Vrelo odporúčam, pretože je korektný a má odpoveď na každú z vašich otázok. Neváhajte a kontaktujte Tomiho zmení aj ten Váš život. 🙂

Barbara

Ozvite sa nám a dohodnite si úvodnú bezplatnú konzultáciu s trénerom/kou a všetky detaily Vám vysvetlíme.

Úvodná konzultácia je veľmi dôležitá práve v súvislosti s Vašimi individuálnymi potrebami. Každý je iný, má iné predstavy, ciele ale aj inú štartovnú čiaru v rámci svojich fyzických možností a svojho potenciálu. Neváhajte a ozvite sa, nastavíme program na mieru aj Vám Pomôžeme Vám!

Chcem úvodnú konzultáciu

A to všetko vrátane 100 % garancie vrátenia peňazí

V prípade, že program s trénerom absolvujete, budete sa radiť všetkými našimi radami a zistíte že nevidíte žiadne pozitívne zmeny, vrátime Vám všetky peniaze.

Sme si 100% istý tým, že to, čo zažijete a naučíte sa, zmení Váš život. Preto si dovoľujeme dať na naše programy úplnú záruku vrátenia peňazí.

Máte naše slovo.

Často kladené otázky

Ako bude tréning prebiehať?

Celá tréningová jednotka je pod vedením trénera od úplného začiatku, rozcvičovania, cvičenia až po záverečný ,,strečing“. Tréningová jednotka trvá 60 minút a je zameraná na ciele podľa stanovených individuálnych potrieb klienta. Chcete schudnúť? Máte sedavé zamestnanie? Chcete lepšiu kondíciu? Ste na správnom mieste!

Koľko stojí tréning?

Cena je po dohode s trénerom/kou rôzna v závislosti od dĺžky spolupráce a výberu programu. Klient môže využiť rôzne balíčky, alebo si na úvodnom stretnutí vyberie variantu predplatného, ktorá mu najviac vyhovuje.

Ako rýchlo dosiahnem výsledky?

Rýchlosť dosiahnutia výsledkov je veľmi individuálna a závisí od prístupu klienta k samotnému tréningu a stravovaniu. Prvé merateľné výsledky sa dajú dosahovať už po prvých 10 tréningoch s trénerom. Pokles tuku, nárast svalovej hmoty, lepší pocit, viac energie, to všetko sa dá dosiahnuť behom krátkej chvíle.

Čo ak mám zdravotné obmedzenie?

Tréner kladie maximálny dôraz na zdravotný stav klienta a s tým súvisiace obmedzenia tak, aby bol tréning pre klienta maximálne pohodlný. Už pri úvodnom stretnutí robia naši tréneri anamnézu, ktorá nám povie o klientovi jeho zdravotnú minulosť a aktuálny stav. Tréner na základe svojho zváženia volí ďalší postup alebo konzultuje zdravotný stav s našimi lekármi a fyzioterapeutmi.

Šamorín

    

S trénermi Pošvanc fitness som začal cvičiť približne pred polrokom. Od prvého tréningu s Oliverom som bol veľmi spokojný s jeho prístupom, plánovaním tréningov a aj samotného progressu. Poctivé zaznamenávanie tvojich drobných úspechov, príjemný prístup ku klientom a schopnosť namotivovať, keď ti práve nesype, ma presviedčajú, že každé jedno euro som investoval správne.

Roman

Miloslavov

    

Schudol som, telo mam pružnejšie, upravil som jedálniček, mam viac sily, lepší spánok, myseľ je viac v pohode 🙂 Keď sa raz rozhodnete cvičiť, záleží im na tom, aby ste robili všetky cviky správne. Usmernia vás nielen v cvikoch ale aj v strave, poradia, pomôžu. A hlavne majú ľudský prístup.

Peter

Miloslavov

    

Cítim sa omnoho lepšie a cením si vždy super priateľský prístup počas tréningu. Myslím, že to čo robíte, robíte dobre a na velmi vysokej a kvalitnej úrovni. Naozaj som bola so svojim trénerom spokojná a teším sa na spoluprácu aj ďalej.

Denisa

Kvetoslavov

    

Spevnil som postavu, schudol, zlepšil celkovo zdravotný stav. Pri cvičení s trénerom si najviac cením kontrolu nad technikou cvičenia a podporu.

Richard

Kvetoslavov

    

Keď som začal s chudnutím, tak ako každému inému, sa mi do toho moc nechcelo. Nevedel som si predstaviť pravidelne chodiť cvičiť, nejesť sladké a celkovo sa vzdať svojho pohodlného života. Všetko sa ale začalo postupne meniť, keď som mal prvý pohovor s Oliverom. Zistil som, že chudnutia sa človek nemusí báť, lebo to je náročné, a takisto si netreba robiť starosti s takou veľkou zmenou v životnom štýle, ale naopak mi ukázal, že práve tieto veci sú na tom najlepšie. Po každom tréningu som odchádzal maximálne vyčerpaný a unavený a práve to bolo to, čo mi robilo radosť, Konečne som so sebou niečo robil, dovtedy som sa ani nepriblížil ku hranici svojich možností a síl, teraz som ju prekročil, a to veľkým krokom. Bez tejto zmeny v živote by som ani nevedel, čo sa vo mne skrýva. Ale to, za čo som najviac rád je, že Oliverovi neskutočne záleží na zdraví a zdravom pohybe jeho klientov, nikdy ma nenechal zdvíhať váhy, ktoré som nevedel poriadne ovládať, vždy ma napravil, aj keď som stál čo i len kúsok vedľa, ale hlavne ma naučil, že menej je viac. Tieto všetky veci mi dali výborný základ a práve vďaka nim som sa za rok a pol intenzívneho cvičenia ani raz nezranil. Nebolo to však vždy ľahké, keď som sa konečne priblížil ku hranici 100 kg, motivácia nejako klesla a ja som za mesiac necvičenia a veľmi zlej stravy nabral naspäť 7 kilo. Ale ani vtedy Oliver neprestal veriť, že to dokážem a bez akejkoľvek zmienky o mojej zmene hmotnosti, sa ďalej pustil do trénovania, a ja, tentokrát nie motivovaný, ale zaťatý s ním. Preto tu dnes o 34 kg ľahší ďakujem Oliverovi za perfektný štart a úspešný koniec tejto časti môjho života. Naozaj stačí málo a som si istý že každý môže schudnúť, kľudne aj oveľa viac ako ja.“

Gabo

Tomašov

    

S Oliverom trénujem už 7 mesiacov a po dlhom čase hladaní trénera ktorý má individuálny prístup ku klientovi na profesionálnej úrovni si dovolím povedať že som ho v ňom našla. Počas tréningu sa vylúčene venuje iba našej spolupráce, (žiadne smskovanie a vybavovanie si súkromných telefonátov) a kladie maximálny dôraz na môj zdravotný stav a s tým súvisiace obmedzenia tak, aby bol tréning pre mňa maximálne pohodlný s výsledkami. O jeho trpezlivosti už ani nehovorím 😉 je to super pocit keď sa vás ľudia pýtajú, že kam chodíte cvičiť a či máte aj osobného trénera ( to znamená že výsledky hovoria za vás ), týmto sa chcem poďakovať celému PosvancFitness tímu za profesialitu a super odvedenú prácu.

Aneta

Miloslavov

    

Najlepšie na cvičení je, že mám kontrolu nad cvikmi. Cením si osobný prístup a pripravenosť trénera.

Tina

Kvetoslavov

    

Pod ich vedením som schudla a cítim sa veľmi dobre. Hlavne keď mi povedia známy, že vyzerám dobre. Zvýšila som si kondičku, a silu. Celý tréning venujú iba mne a sústredia sa na správnu techniku môjho cvičenia. Dokážu pomôcť a motivovať k dosiahnutiu svojho cieľa ohľadom regulácie hmotnosti, vytvoreniu lepšej postavy, ale aj vylepšením zdravotného stavu. A čo sa mi páči, dokážu perfektne podporiť a aj keď sa zdá, že to nedáme nakoniec sa to podari.

Martina

Miloslavov

    

Schudla som 13 kíl, cítim sa zdravotne lepšie a začala som mať rada cvičenie :). Zároveň musím povedať, že som nikdy nevydržala s nikým cvičiť tak dlho ako s Vami (je to už 14 mesiacov). Najviac si cením motiváciu a prekročenie svojej komfortnej zóny.

Martina

Chcem s vami trénovať!

Chcete sa spýtať viac? Kontaktujte nás na +421 904 030 659

Nie ste rozhodnutý? Dajte nám Váš email a raz za čas
sa pripomenieme s tým, čo je nové