POŠVANC FITNESS AKADÉMIA

Chceš sa stať úspešným a profesionálnym trénerom/trénerkou?! Choď za hlasom svojho srdca a študuj trénerské umenie s nami.

Ponúkame ti komplexný systém Tvojho úspechu vo fitness svete.

Si dušou a telom verný pohybu? Nevieš si bez neho predstaviť život? Chceš trénovať iných, tešiť sa z ich pokrokov a zároveň byť finančne a časovo slobodný a robiť to, čo ťa baví?

Ak si odpovedal ÁNO, tak si tu na správnom mieste.

O Akadémii

Vytvorili sme pre teba komplexný systém, aby si ako tréner uspel - a to za každých okolností!

Je to pre teba, ak: 

 • Si nováčik - nevieš, ako začať, máš obavy, či si dosť dobrý, či nájdeš svoju klientelu, alebo, či ťa nezvalcuje konkurencia.
 • Zasekol si sa na mŕtvom bode. Nejaké odborné znalosti máš, no bojuješ o každého jedného klienta. Cítiš sa ako v škrečkovom kolese.
 • Nie si úplný nováčik, makal si na svojom trénerskom sne no cítiš stagnáciu a vyhorenie. Chceš pasívny príjem a provízie, ktoré ti pomôžu znovu sa nadýchnuť.
 • Hľadáš spôsoby, ako sa v trénerstve zlepšovať, chceš systematicky rásť a vďaka tomu získať finančnú nezávislosť.
 • Cítiš informačný chaos, potrebuješ si nastaviť konkrétne ciele a časové horizonty, ktoré ti prinesú vytúžené ovocie. Nie však štýlom pokus - omyl.
 • Cítiš informačný chaos, potrebuješ si nastaviť konkrétne ciele a časové horizonty, ktoré ti prinesú vytúžené ovocie. Nie však štýlom pokus - omyl.
 • Nechceš byť len priemerným trénerom, ktorý zapadne prachom, ale chceš využiť svoj potenciál na 100% a cítiť oporu silnej značky a partnera po tvojom boku.
 • Chceš viac voľného času, no potrebuješ vyšpičkovať a nastaviť svoje pracovné fungovanie a marketing tak, aby si bol v absolútnej pohode.
 • Chceš spoznať výnimočných ľudí a byť súčasťou komunity úspešných, ktorí milujú svoju prácu.
 • Si si vedomý toho, že investícia do seba je tou najcennejšou investíciou, akú si môžeš dopriať.

Prečo si vybrať práve nás?

 • Kvalitné vzdelávanie: Vysoký štandard ročncýh programov v prestížnych oblastiach fitness a tréningu.
 • Odpborné programy: Široká škála odborných programov zameraných na tréning, výživu, fyzio, diagnostiku...
 • Profesionálne programy: Široká škála profesionálnych programov zameraných na osobnostný rozvoj, leadership, komunikáciu, predaj...
 • Efektívne vzdelávanie: Intenzívne ročné programy (2 semestry), tri ročníky. 
 • Víkendová osobná výuka: Prebieha 3 dni v mesiaci, 10x do roka.
 • Online forma: Kombinácia online vzdelávania pre časovú flexibilitu.
 • Odborní lektori: Výuka pod vedením skúsených profesionálov.
 • Knižnica zdrojov: Prístup k rozsiahlym vzdelávacím materiálom.

 • Individuálny prístup: Zameranie na potreby každého študenta.
 • Prax a inovácie: Aktuálne trendy a progresívne metódy.
 • Členstvo v klube: Pripojenie ku komunite absolventov.
 • Uplatnenie v kariére: Úspešné budovanie trénerskej kariéry absolventov.
 • Medzinárodné certifikáty: Možnosť získania uznávaných certifikátov.

Ako funguje náš Systém úspechu?

Ozvi sa nám

Stačí, ak vyplníš prihlášku. Zaberie ti to len pár minút a máš naštartované na novú etapu svojho života. Obratom sa ti ozveme, individuálne prejdeme tvoju predstavu a predostrieme ti v čom ti vieme byť nápomocní. Ak to tak budeš cítiť a “tľapneme si”, stávame sa tvojimi ochrannými krídlami a začíname pracovať systematicky na tvojom raste. Si pripravený na dobrodružnú cestu, ktorá ťa bude čakať ako profi trénera, či trénerku? 

Vzdelávanie

Následne sa začneš komplexne vzdelávať. Nemusíš mať strach, nevrátiš sa do čias školských lavíc. :) Čaká ťa systematická osobná a onlina forma ročnej výučby zahŕňajúca odbornú, profesionálnu a marketingovú oblasť. Vďaka tomuto kombu informácii a systému do ktorého ťa zaučíme a je overený v praxi desiatkami úspešných trénerov - máš našliapnuté na svoju úspešnú trénerskú kariéru.

Mentoring/coachingy

24/7 ti bude v prípade potreby k dispozícii služobne starší tréner. Môžeš sa inšpirovať priamo z jeho praxe a fungovania. Vďaka nemu sa vyhneš zbytočným chybám, ktoré by ťa oberali o nervy a kopec peňazí. Čakajú ťa pravidelné individuálne mentoringové a online programy. Toto nie je kľúč k tvojmu dočasnému úspechu. Toto je systém postavený pre tvoj dlhodobý úspech, ktorý si vyžaduje tvoje nasadenie a chuť byť lepším a mimo priemeru.

Aktívna prax

A teraz to prichádza. Teóriu strieda prax. Tréningy tvojich nových klientov. Príprava na tréning, špeciálna diagnostika, vedenie tréningu v kooperácii s tvojim služobne starším mentorom, ktorý má za sebou znateľné úspechy a raketovo rastie. Cítiš tie zimomriavky z procesu? Však to stojí za to!

Rast tvojej kariéry

Naberáš skúsenosti, darí sa ti a posúvaš sa. S tým ide ruka v ruke aj tvoj systémový rast a stúpanie v kariérnom rebríčku nášho odmeňovacieho systému. Zároveň sa ti otvárajú dvere do unikátnych projektov pre širokú verejnosť a firmy. Máš nastavený komplexný management, vedieš svoje profi tréningy, máš množstvo spokojných klientov a zároveň slobodu s rastúcim finančným ohodnotením.

10 x BENEFITY, ktoré získaš ako náš tréner

Načo vymýšľať koleso nanovo, keď funkčný systém tvojho fitness úspechu už existuje. Franchisa - Tvoja kariéra po boku silného partnera.

1. Staneš sa fitness partnerom
Staň sa našim fitness partnerom a získaš komplexné kroky na vybudovanie tvojej úspešnej kariéry na kľúč. Zároveň budeš vlastníkom licencií renomovanej značky a získaš rokmi overené trénerské riešenia s kompletným servisom.
2. Odborné štúdium
Prejdeš si úplným odborným štúdiom, ktoré zahŕňa aj stratégiu tvojho rastu a kompletný marketing pre vybudovanie tvojej úspešnej kariéry. Budeš súčasťou interného kariérneho systému, ktorý ti vyrazí dych svojimi možnosťami rastu a finančného ohodnotenia.
3. Certifikát o spôsobilosti
Tréner Pošvanc Fitness ti zaručí otvorené dvere a vnímanie teba a tvojho profesionálneho mena a pozície na najvyšších priečkach na poli konkurencie.
4. Certifikát – Diagnostika Level I-III
Nadobudneš zrozumiteľné a praktické informácie k diagnostike reálneho fyzického stavu tvojich klientov. Na základe nich stanovíš individuálnu stratégiu tréningov a maximalizuješ čas na skutočné výsledky.
5. Certifikáty sú platné aj v zahraničí.
Certifikát – Základné výživové postupy, Certifikát - Inštruktor fitness (akreditované MŠ), Certifikát - Tréner kondičnej prípravy a individuálnych športov (akreditované MŠ) ktoré ťa budú oprávňovať túto prácu vykonávať oficiálne. Tiež ti pomôžeme so zápisom do Registra fyzických osôb v športe. Tieto certifikáty sú platné aj v zahraničí. Ponoríš sa do tajov, ktoré idú ruka v ruke so zdatnou fyzickou kondíciou. Budeš mať jasný prehľad o tom, čomu sa vyhnúť a naopak, čo svojim klientom odporučiť. Zároveň máš k dispozícii aj nášho profi výživára. A to je obrovským bonusom pre teba i tvoju klientelu. Nemusíš mať predtým absolvované žiadne iné kurzy.
6. Rozpracované work fitness dokumenty
Získaš do detailov rozpracované work fitness dokumenty, ktoré ti pomôžu vykorčuľovať z množstva krízových situácií. Odteraz ťa už nič nemôže prekvapiť. Roky zbierané know - how trénerov, ktorí si už prešli tým, čo čaká teba. Poučíš sa z ich chýb a môžeš rásť o to raketovo rýchlejšie.
7. Nepriestrelné know-how
Tomuto sa povie nepriestrelný arzenál vlastného know - how. Inštruktážne skriptá a videá, ktoré sme pre teba pripravovali s profesionálmi niekoľko rokov a ty môžeš z nich vyťažiť absolútne maximum. Vieš si predstaviť, kde môžeš byť pri takomto tempe svojho rastu o 5 rokov? :)
8. Licencie a oprávnenia pod značkou Pošvanc Fitness
Niektoré znalosti a skúsenosti majú skutočne cenu zlata. Tak je to aj v prípade licencií a oprávnení pod značkou Pošvanc Fitness, ktoré získaš iba spoluprácou s nami. Otvor dvere svojmu úspechu a trénerskému snu. Nie však ako Alica v krajine zázrakov, ale ako pripravený a zručný fitness tréner!
9. Outfit trénera Pošvanc Fitness
Dnešná doba si vyžaduje aj štýl a vyžarovanie. Vymeň rôznorodé trénerské outfity za jednotné. Budeš sa v nich cítiť ako ryba vo vode a zároveň pozdvihnú tvoje vnímanie v očiach klientov aj konkurencie. Pripravili sme si pre teba fitness štýlové oblečenie na mieru a ďalšie propagačné prezenty a materiály, ktoré ťa vyzdvihnú z priemernosti.
10. Ušetríme ti čas topenia sa v papieroch
Odbremeníme ťa od zbytočných úloh a povinností. Ak neznášaš administratívu a zaťažovanie svojej hlavy, toto sa ti bude určite páčiť. Vypracovali sme pre teba jednotné dokumenty pre tvojich klientov a prácu s nimi. Čas je totiž tá najvzácnejšia komodita. A ty ho vďaka nášmu prepojeniu môžeš získať skutočne mnoho...

Tvoje kombo úspechu v kocke:
KOMPLEXNÝ IS - Overené postupy k tvojim službám!

Staň sa majiteľom informačného systému, systému práce a všetkých výhod centrálneho dodávateľského systému. Vďaka nim si zjednodušíš proces podnikania až o 80%.

  A čo nájdeš v tomto kombe?

 • Evidenciu svojich klientov na jednom mieste
 • Kalendár a rezervačný systém
 • Tvorbu tréningov a domácich úloh pre klienta
 • Tvorbu stravovacích plánov v spolupráci s Planeat
 • Štatistiky výsledkov tréningov a meraní
 • Evidenciu platieb, zárobkov a výplatných pások
 • Dokumenty na stiahnutie
 • Klientskú zónu pre vlastných klientov
 • Pravidelné coachingové hovory so špičkovými lektormi
 • Jedinečnú komunitu trénerov/tréneriek, ktorý si pravidelne navzájom vymieňajú skúsenosti a znalosti
 • Tvoje promo a propagáciu na stránkach www.posvancfitness.com
 • Kvalitnú značku, systém práce, úspešne odskúšané produkty a služby, možnosť pôsobenia po celom Slovensku.

Úspešní tréneri Pošvanc Fitness Akadémie

Zaujíma ťa naša práca?

Srdce Pošvanc Fitness Akadémie

Tomáš Pošvanc, zakladateľ, aktívny tréner a mentor

Zakladateľ projektu, mentor a tréner srdcom a dušou. Už viac ako 10 rokov pracuje v oblasti zdravého životného štýlu a fitness.

Prináša prevratné stratégie dosahovania výnimočných výsledkov v oblasti trénerstva. Razí cestu, že telo je prepojené s mysľou a ich vzájomná kooperácia maximalizuje výsledky.

Pomáha trénerom odstraňovať obmedzujúce presvedčenia, či neoptimálne návyky. Odhaľuje ich skrytý potenciál a ponúka rokmi overené riešenia, ako bezkonkurenčne uspieť. Pre klientov je ten, “vďaka ktorému si vybudovali svoju silnejšiu a zdravšiu verziu”.

Prečo sa Tomáš rozhodol založiť POŠVANC FITNESS Akadémiu?

“Moje rozhodnutie vytvoriť akadémiu nevzniklo zo dňa na deň, ani premýšľaním o tom, ako vzdelávať trénerov. To prišlo až neskôr. Prvotne som riešil zlyhania a prekážky s ktorými sa môže stretávať každý tréner. Bol to zlý manažment času, príliš veľký počet klientov, nesystematické pracovanie, ktoré ma viedlo k chybám v plánovaní, neskôr k nedorozumeniam s klientmi až po počiatočné štádium vyhorenia

Viac_informácii

Podnikanie ako tréner fitness mi už fungovalo a bol som v nadbytku, ale nemal som slobodu času, voľby a nevedel som ako ďalej. Prestávalo ma to baviť. Chcel som však zostať pri svojej srdcovej záležitosti a preto som bol motivovaný vytvárať si lepší systém, práce, efektivity a kariéry, ktorý najskôr zaujal nejedného (ne)trénera, a neskôr aj ďalších.

Toto ma prividelo k myšlienke vytvoriť úplne komplexný vzdelávací systém, ktorý neobsahuje len odborné vzdelanie, ale tiež podnikateľské, marketingové a systémové, aby bol tréner nie len viac ako je priemer na trhu, ale aby mal reálne výsledky, stabilný príjem, slobodu času a neobmedzené kariérne možnosti, ktorých dosiahnutie je ovplyvnené len jeho ambíciou a čase na sebe pracovať.

Myslím, že každý z nás potrebuje niekam patriť, a to je ďalší hlavný dôvod, ktorý ma motivuje tvoriť komunitu trénerov, skvelých ľudí s rovnakým záujmom, pomáhať sebe, klientom a naplno si užívať túto cestu....

Matej Durkac
Matej Durkac
25/05/2023
Dôvodov, prečo začať cvičiť, chudnúť, zdravo žiť, si každý nájde určite dosť. Dôvodov, prečo to neurobiť, je poruke ešte viac. Na vlastnej koži som zistil, že vystúpiť z komfortnej zóny zabehnutej reality bolo náročnejšie, ako som si bol ochotný pripustiť. Bol som presvedčený, že mám silnú vôľu (cvičiť), nemám problém sa obmedziť (v strave), a že to so mnou nie je až také tragické. Z tejto rozprávky som sa prebudil v 39. roku. Z pohľadu do zrkadla som bol zhrozený, znechutený a prekvapený. Ako som sa dostal do takéhoto stavu? Nikdy som nemal postavu antického boha, ale teraz som vyzeral skôr ako amfora. Sedavé zamestnanie, sedavé koníčky a lenivosť pomaly pridávali na mojej hmotnosti. Covid opatrenia a home office boli už len posledným schodom na ceste k morbídnej obezite. Možno to bol začiatok krízy stredného veku, ale vedomie, že toto je moja finálna podoba, ma dosť vystrašilo. Výzor je jedna vec, ale to, že nedokážem nič spraviť bez toho, aby som v nasledujúcich dňoch nemal svalovicu, stuhnutie alebo bolesti, ma už poriadne naštvalo. Poslednou kvapkou v pohári bolo seknutie v krížoch, ktoré som zažil po dovolenke. Stačilo! Uvedomenie si, že niečo nezvládnem sám a potrebujem pomoc bolo pre mňa veľmi oslobodzujúce z niekoľkých dôvodov: Nemôžem sa vyhovoriť na to, že nemám čas študovať a hľadať správnu cestu (odstránim faktor lenivosti) Platenú službu si budem viac vážiť (z vlastnej lakomosti vyťažím pozitívny efekt) Keď to nebude dobré, môžem skončiť a pozrieť sa inam (nová skúsenosť, možnosť porovnať efektivitu rôznych postupov) Oslovil som Pošvanc fitness, nakoľko ich mám doslova poruke. Na vstupnú diagnostiku som prišiel s cieľom dohodnúť si cestu k chudnutiu. Avšak v rámci diagnostiky mi Andrej identifikoval akútnejšie problémy. Nedostatočnú mobilitu, nerovnováhu medzi jednotlivými časťami tela…jednoducho niečo, čo som bral ako bežný stav u každého človeka, je zrazu nesprávne. Prvých pár mesiacov (bohužiaľ s prestávkami kvôli chorobám) sme sa venovali dýchaniu (áno, aj to treba trénovať) a strečingu. Aj keď by sa to mohlo zdať nudné a otravné, Andrej dokázal spraviť tréningy zaujímavými. Vysvetlil, prečo robíme to, čo robíme, cviky často menil a ja som sa zapotil už za pár minút strečingu. Postupne pribúdali intenzívnejšie tréningy. Každým postupom sa otvárajú nové cviky a výzvy. Je až neuveriteľné, ako sa dá zápasiť iba s vlastným telom (závažia nie sú potrebné, tie som postupne naberal 20 rokov na tele). V čase písania tejto referencie mám za sebou viac ako 50 tréningov. Okrem zníženia hmotnosti je pre mňa najkrajšou odmenou mobilita. Dokážem sa hýbať tak, ako som nedokázal posledných 15 rokov. Dokonca aj pri bežných činnostiach (chôdza, upratovanie, zdvíhanie, viazanie šnúrok na topánkach,...) je všetko jednoduchšie a hlavne bezbolestné. Získal som istú mieru sebavedomia a pohody. Aj keď je predo mnou ešte dlhá cesta, nebojím sa. Mám v Andrejovi dôveru. Odkaz pre čitateľa: Ak čítaš túto referenciu, tak si už jednou nohou na správnej ceste a vieš, že potrebuješ pomoc. Už stačí spraviť iba malý krok a zvyšok nechaj na trénera (zbavíš sa zodpovednosti :D ). Je to vynikajúci pocit, keď vieš, že riešenie pre tvoj problém existuje a je možné ho realizovať už od dnes.
Zdena Bajmoczyova
Zdena Bajmoczyova
23/05/2023
Zdravím všetkých, hlavne dámy volám sa Zdenka a o pár dní oslávim polstoročie. Pred rokom som podstúpila hysterektómiu a dalšíu opravu jazvy po cisárskom reze. Rekonvalescencia neprebiehala ako mala,bolesti jazvy stále pretvávali, tým som obmedzila pohyb ,ale jesť chutilo takže váha sa neustále zvyšovala a boleti jazvy tiež. Začalo to byť neúnostne , neustále o obmedzenia v živote a aj v práci a bola som nútená začať hľadať riešenie.Po osobnom stretnutí s Patrikom Molnárom som váhavo povedala áno .Váhavo z dovodu zlých skúsenosti z minulosti s dvoma predošlými trénermi, ktorí po mne chceli ,aby som vykonávala cvičenia cez bolesť a uisťovali ma že mi to pomože aj keď opak bol pravdou.Patrik ma od začiatku spolupráce počúva,neustále sa pýta na môj zdravotný stav a na základe toho postupuje pri výbere cvičení.Trénig s ním mi neubližuje,ale pomáha a s istotou sa citím o 90% lepšie.Nie som tak stašne unavená bolesť je už minimálna ,moja hmotnosť ide dole a ja začínam žiť .Dnes možem povedať že spolupráca s trénerom Patrikom naplnila moje očakavania a bolo to to najlepšie rozhodnutie aké som mohla spraviť.
Alica Vorosova
Alica Vorosova
17/05/2023
Pošvanc fitnes a Tomáša ako trénera mi odporučil manžel, ktorý už s ním trénoval. Oslovila som ho po pôrode cisárskym rezom, keď som sa chcela dostať sa opäť do formy. Chcela som cvičiť tak, aby sa rana čo najlepšie a najrýchlejšie zrástla a zároveň, keďže som dojčila svoju dcéru, tak bolo pre mňa dôležité, aby intenzita tréningov zohľadňovala tieto moje aktuálne priority a necvičila som nad rámec svojich síl. Tomáš mi tréningy ,,ušil" na mieru a prispôsoboval zakaždým aj podľa toho, koľko spánku mi bolo v predchádzajúcu noc dopriate 🙂 Pomohol mi upraviť aj jedálniček, taktiež s ohľadom na dojčenie. Dostala som teda komplexnú starostlivosť, individuálne prispôsobenú aktuálnym potrebám a okolnostiam, vďaka čomu zhodiť popôrodné kilá nebol žiadny problém.
Lívia Molnárová
Lívia Molnárová
17/05/2023
Už dlhšiu dobu som rozmýšľala nad tým ako schudnúť, zlepšiť kondíciu a spevniť svalstvo. V minulosti sa mi to podarilo svojpomocne, ale to som bola mladšia a bezdetná, čiže to išlo oveľa ľahšie. Teraz po 40-tke je to oveľa náročnejšie a hlavne som chcela cvičiť pod dozorom odborníka, aby som si viac pomohla, ako ublížila. Ďalšia dôležitá podmienka bola, aby cvičenie prebiehalo čo najbližšie k domu kvôli času. A Pošvanc fitness bola pre mňa ideálna možnosť, pretože pôsobia aj v Kvetoslavove. Na internete som našla reklamu. Zavolala som. S Tomášom sme sa dohodli na úvodnom stretnutí, a potom to už išlo akosi samo. Tomáš mi pridelil trénera Andyho. Andy sa mi zdal na trénera mladý, ale povedala som si, že mu dám šancu. Na prvom stretnutí sa venoval diagnostike a rozprávali sme sa o tom, čo by som tréningom chcela dosiahnuť. Po prvých tréningoch som zistila, že vie čo robí, na tréningy bol vždy pripravený, prispôsoboval ich priamo mne, môjmu aktuálnemu psychickému aj fyzickému stavu. Posielal mi domáce úlohy na každý deň a osobné tréningy sa mi tiež snažil časovo prispôsobiť. Po pár tréningoch som sa začala cítiť celkovo lepšie, prestal ma bolieť chrbát a zlepšila sa mi kondícia. Po 2 mesiacoch si ľudia v mojom okolí všimli zmeny. Schudla som a spevnilo sa mi telo. Moja skúsenosť s Pošvanc fitness je veľmi pozitívna a odporúčam ju všetkým, ktorí chcú zlepšiť svoju fyzickú kondíciu, a chcú sa cítiť vo svojom tele lepšie. Lívia
Kateřina Tetourová
Kateřina Tetourová
17/05/2023
Jmenuji se Katka, jsem veterinárka, mama dvoch malých dievčat . Pošvanc fitness jsem vyhledala kvuli tomu, že jsem se už neveděla sama posouvat v procesu rehabilitace mých vyhřeznutých platničiek. Prošla jsem několika systémy cvičení a vyhla se operaci, ale muj stav stagnoval a dál se už nezlepšovat. Chronická bolest je velmi vyčerpávající a tedy jsem si našla Pošvanc fitness. Bylo mi jasné, že musím cvičit pod dohledem a postupně a pravidelné a to bylo přesně ono. S Majkou jsme si od začátku sedli a systém tréningu mi od začátku vyhovoval. Záda se pomaličku zlepšují a já vubec nelituji svého rozhodnutí. Ze začátku to byla velká dřina ale postupně jsem se začala na tréningy těšit a cvičení si užívám. Jsem ráda, že moje trenérka respektuje moje zdravotní problémy ale zároveň hledáme spolu cestu, jak se posouvat dál. Dakujem ti Majka .
Zita Borsodyová
Zita Borsodyová
16/05/2023
Dlhodobo som rozmýšľala nad osobným trénerom, nakoľko som vedela, že potrebujem redukciu hmotnosti, kvôli zdravotným ťažkostiam spojených s nadváhou. Nemala som žiadne skúsenosti s osobným trénerom, až som náhodou, tu na Facebooku objavila Patrika. Povedala som si, to je asi osud, nabrala som odvahu a napísala som mu. V krátkom čase sme si dohodli stretnutie a v prvý moment som vedela, že to bola správna voľba. Trénujem s Patrikom 2 roky. Vramci spolupráce mám zostavený individuálny stravovací plán. Na každom tréningu má individuálny prístup, je milý, vysoko profesionálny a vždy s dobrou náladou. Má bohaté skúsenosti so stravovaním a trénovanim. Som s Patrikom veľmi spokojná, naštartoval moju tak dlho odkladanú premenu a po krátkom čase sa objavili prvé výsledky ako v redukcii hmotnosti tak i v zmiernení zdravotných ťažkostí v zmysle bolestí chrbta. Patrik je presne ten sprievodca, ktorého som tak dlho hľadala.
Bohumila Durisova
Bohumila Durisova
16/05/2023
K Patrikovi som sa dostala pred tromi mesiacmi, v čase, kedy som cítila, že súrne potrebujem celkovú zmenu v živote. Už začiatkom roku, na materskej s najmladšou dcérou, som si sľúbila, že si dám zdravie do poriadku, aby som tu mohla byť na svete dlho a zdravá pre naše deti. V januári som podstúpila operáciu kŕčových žíl a hľadala som nový podnet, ako sa opäť začať s radosťou hýbať, znížiť svoju váhu, ktorá sa ma po tehotenstve opäť drží zubami nechtami, a hlavne celkovo sa cítiť lepšie, lebo ma stále čosi bolelo, bola som často unavená, bez energie, mala som vysoký tlak. Primárne sa v začiatku dohodli na cvičení pre znižovanie hmotnosti, ale nakoľko Patrik je veľmi vnímavý, dôsledný a rieši každého klienta individuálne z celkového hľadiska, naše tréningy sa adaptujú podľa aktuálnych potrieb, čo mimoriadne oceňujem. Výsledkom je zatiaľ výborné zlepšenie výkonnosti, celková lepšia pohyblivosť, lepšia psychika, viac energie a radosti do života. Tiež aj nejaké kilečká išli dole. Osobný jedálniček na mieru mi veľmi chutí a zaraďujem niektoré recepty aj do bežnej stravy celej rodiny. Zatiaľ sme stále na začiatku, ale veľmi ma teší, že sú tréningy pre mňa vždy zaujímavé, udržateľné, motivujúce. V živote som stretla už viacero osobných trénerov, ale takúto dôslednú starostlivosť som ešte nemala. Naozaj odporúčam. :)
Petra Jesenská
Petra Jesenská
15/05/2023
Paťko je skvelý tréner a hlavne človek, pomáha po fyzickej aj psychickej stránke. Maximálne sústredený, s úžastným prístupom, schopný nájsť riešenie na každý problém. Výsledky sú viditelné už po prvom mesiaci. ( za mňa 5,3kg). Stretnúť tohto človeka je obrovským prínosom do života, po 3 mesiacoch cvičenia s Paťom sa cítim lepšie ako kedykoľvek predtým. Zostavený stravovací plán na mieru je samozrejmosťou. Odporúčam každému, kto chce zmeniť životný štýl a začať makať na sebe. :)
Ivana Kovacova
Ivana Kovacova
15/05/2023
O Patrikovi som sa dozvedela od kamarátky, ktorá bola jeho klientkou ešte len krátko, ale bola veľmi spokojná. Od prvého stretnutia bol priateľský, pozorne ma počúval a zaujímal sa čo si predstavujem, chcem a potrebujem. Na prvom tréningu zistí, čo človek dokáže a v akej je kondičke. Tomu prispôsobí nasledujúce tréningy. Postupom času sa cvičenia zintenzívňuju, kde človek aj sám cíti, že dokáže zvládnuť viac. Počas tréningov je sústredený, upozorňuje ma čo robím zle, ako cvičiť, aby som dosiahla požadovaný výsledok. Patrik vie po odbornej stránke veľmi dobre vysvetliť čo ako funguje, ktorý cvik na čo pomáha, aké svaly precvičujeme,... K cvičeniu patrí aj zostavenie stravovacieho plánu, kde recepty su chutné a časovo nenáročné. Od začiatku sa zaujíma ako sa cítim po cvičení a ako zvládam nové stravovanie. Akýkoľvek problém(cvičenie, stravovanie sa) riešime spolu, diskutujeme o ňom a vždy sme schopní nájsť riešenie. Áno, odporúčam Patrika, ktorý je po profesionálnej a ľudskej stránke tou správnou voľbou. :)
Michaela Karelova
Michaela Karelova
11/05/2023
Patrika som spoznala cez moju kamaratku. Po roku som na nej videla velku zmenu a bola velmi spokojna. Ja som sice chudnut nepotrebovala ale moja kondicia, klby a drzanie tela boli na bode mrazu. Vsetko ma stale bolelo a den co den som bola unavena. Po kratkom zoznameni a oboznameni sa s mojou predstavou mi Patrik vysvetlil ako prebiehaju jeho treningy. Potom sme sa pustili do prace. Zo zaciatku mi boli aj cviky na pohlad jednoduche dost narocne. Ale kazdym treningom som videla a citila velky pokrok. Aj v ohybnosti aj narocnosti treningov. A nehovoriac o tom, ze aj bolesti a unava ustupili, zlepsilo sa drzanie tela a teraz mozeme veselo budovat svaly a vysledok je krasne vidiet. Dba na to, aby som cvicila a dychala spravne, pyta sa ma na zdravotny stav a ked je nejaky problem, trening prisposobi. Ma profesionalny ale aj velmi priatelsky pristup. Mozem s radostou odporucit 😊

Čo o Tomášovi hovoria iný tréneri?

Nezáväzná prihláška

 1. Vyplň a odošli svoju prihlášku. Používaj prosím diakritiku a vyplň všetky údaje. Sú potrebné pre vedenie evidencie a následné vystavenie tvojich profesionálnych certifikátov. 
 2. Na základe vyplnenej a odoslanej prihlášky ťa budeme kontaktovať telefonicky, aby sme si dohodli úvodné stretnutie, či už na živo, alebo online. Je dôležité ako pre teba, tak aj pre nás. Vďaka nemu totiž zistíme vzájomné očakávania a utvrdíme sa v tom, či si vhodný kandidát na profi trénera pod značkou Pošvanc Fitness. 
 3. Tak. Hotovo. Teraz nám daj prosím maximálne 5 dní a my ti následne obratom zavoláme, či si ideme tľapnúť a vrhneme sa spoločne do budovania tvojej vysnívanej kariéry uznávaného profesionálneho trénera.
 1. Po telefonáte a vzájomnom odsúhlasení si tvojej novej trénerskej etapy ťa poprosíme zaplatiť poplatok za tvoju intenzívnu prípravu vedenú našimi profesionálmi. A to buď v plnej sume, alebo po dohode na splátky. Po obdržaní platby máš 100% garantované svoje miesto v našej Pošvanc Fitness rodine. Ak si želáš vystaviť faktúru, napíš nám do poznámky svoje fakturačné údaje.
 2. Rezervovaný kurz je možné zrušiť najneskôr 15 dní pred začiatkom konania kurzu. V opačnom prípade sa ti účtuje storno poplatok vo výške 50% z ceny kurzu. Veríme však, že to spoločne dotiahneme do zdarného konca a splní sa ti tvoj trénerský sen. Veď o to ide, však? :)

 3. V prípade, že je už najbližší kurz obsadený ale ty máš vážny záujem ísť do akcie a nestrácať zbytočne čas, napíš nám, ozveme sa ti hneď, ako sa uvoľní miesto. Pokiaľ by si mal nejaké otázky sme ti plne k dispozícii na e-maily: tomas.posvanc@posvancfitness.com alebo telefonicky na +421 948 476 602

Časté otázky a odpovede

Koľko zarobím?
Zarobíš v závislosti od počtu klientov a svojich aktivít. Tvoje mesačné zárobky sa môžu pohybovať od niekoľko stoviek eur až do 2500€+. Tvoj zárobok je priamo úmerný aktivitám, ktoré vykonáš a tvojmu kariérnemu rastu. V celom procese sme ti maximálne nápomocní.
Spôsob vyplácania?
Preferované je, ak nám túto aktivitu fakturuje priamo tréner, avšak je možná aj iná dohoda.
Ako rýchlo sa dá stať fundovaným trénerom Pošvanc Fitness?
Celé štúdium zvládneš v rozsahu 10 mesiacov. Budeš vyškolený v rozsahu 400+ vyučovacích hodín osobne/online (predstav si, že máš hodnotné vzdelávanie v podstate za 14 eur denne – vynecháš teda koláčik a kávu, alebo obedové menu a je to tam!) :). Súčasťou výuky je aj aktívna prax (kde sa tréner zúčastňuje na tréningoch služobne starších trénerov.)
Kde môžem trénovať?
Môžeš trénovať kdekoľvek, kde ti to vyhovuje. Pomôžeme ti otvoriť dvere do fitnesscentra v tvojom okolí, kde my platíme poplatky, hradíme ti náklady, ty len chodíš a trénuješ. Zároveň otvoríme nové lokality a spolupráce po celom Slovensku, aby sme ti maximálne vyšli v ústrety. S výberom a zastrešením miesta tvojej práce ako trénera ti následne pomáhame od A do Z. Môžeš byť tak úplne bez obáv.
Aký pracovný pomer budem mať?
Pracovný pomer je uzavretý na základe dohody, franchisingovej zmluvy alebo dohody so živnostníkom.
S kým budem spolupracovať?
Staneš sa súčasťou skvelého tímu trénerov, ktorí milujú to, čo robia. Všetci si vzájomne pomáhame. Podporujeme sa. Výhodou sú tiež porady trénerov, tréningové dni, pravidelné coachingy, teambuildingy a stretnutia, kde spoločne rastieme.
Musím mať absolvované nejaké školenie?
Ak chceš byť naším certifikovaným trénerom, nemusíš mať za sebou žiadne iné školenia. Štúdium Pošvanc Fitness je komplexné a prepracované do maximálnych detailov. Od komunikácie, diagnostiky, profilu, tréningového procesu až po kontrolu klienta, marketingu a business plánu. Tréneri po úspešných skúškach majú zodpovedajúce teoretické vedomosti a praktické skúsenosti a zručnosti, ktoré im umožňujú viesť športovú prípravu na úrovni výkonnostného športu mládeže a na úrovni športu pre všetkých vo všetkých vekových kategóriách.
Koľko stojí licencia?
Licencia je súčasťou certifikačného vzdelávacieho programu (10 mesiacov) ukončeného skúškou a jeho plná cena je od 3600€ do 4320€ podľa formy splácania. Máš aj možnosť na splátky a to na 2, 4, alebo dokonca 10 rozdelených platieb.