POŠVANC

FITNESS

Sme dušou a telom verný pohybu a našej trénerskej profesii. Trénujeme každého, kto si myslí, že potrebuje odbornú pomoc a vie, že chce dosahovať svoje fyzické výsledky isto a trvalo. Tešime sa z pokrokov našich klientov a veľmi nás to napĺňa a motivuje byť lešpšími! Sme tréneri Pošvanc Fitness a sme tu pre vás. 

Komplexná diagnostika

Okrem rýchlych výsledkov je dôležité, aby telo ostalo alebo sa stalo zdravé. Či už chceš schudnúť, nabrať svaly, maximalizovať kondíciu alebo vyriešiť bolesti. Veríme, že pre dlhodobé zdravie je extrémne dôležité trénovať správne.

Podrobná diagnostika tela v rámci systému práce POŠVANC FITNESS zaručí vysokú kvalitu a efektivitu poskytnutých služieb.

Preferujeme zdravý životný štýl a individuálny prístup ku každému klientovi. Sme jednotný tím, ktorý pracuje pod rovnakým systémom PošvancFitness, aby naši zverenci cvičili čo najefektívnejšie.

JEDINEČNÝ PROFIL KLIENTA

Namieru vytvorený osobný profil trénerom POŠVANC FITNESS je presným zrkadlom aktuálneho fyzického stavu klienta.

Pri práci s klientmi sa držíme hesla SILA, ZDRAVIE, VITALITA.

Nezáleží, ako ste na tom teraz – veľký alebo malý, silný alebo slabý, mladý alebo nie až tak mladý – potrebujete súperiť len sami so sebou a naši tréneri Vás potiahnu merateľnými výsledkami až ku Vášmu cieľu!

 


SPOZNAJ NAŠICH

TRENÉROV

Tomáš Pošvanc


Mgr. Martina Polkorábová


Enrico Sloboda


Dominik Bohoš


Viktória Lamperová


Bc. Miloš Klátik


Mgr. Andrej Petro


Tamara Hrášková


Mgr. Viktor Tušek


Mgr. Ján Uhrín


Patrik Molnár


Mária Reľovská


Marek Florek


Tomáš Gábel


Denisa Pekníková