Príbehy

Hviezdoslavov

    

Rada by som poďakovala dvom úžasným trénerom Tomášovi a Oliverovi za ich trpezlivosť a úsilie. Musím a budem ich odporúčať všetkým mojim známym aj neznámym ľudom, ktorý by chceli začať cvičiť alebo pokračovať v cvičení, nakoľko ich prístup k cvičencom je výnimočný. S trpezlivosťou sa venujú každému zo svojich klientov, do detailov dbajú na správnosť predvedených cvikov a s tým súvisiace a dôležité dýchanie. Nezabúdajú ani na takú banalitu ktorú väčšie množstvo trénerov ignoruje a to je strečing pred ale aj po tréningu. Pre mňa sú proste Top a to už som mal tých trénerov neúrekom. Vrelo odporúčam, určite neoľutujete.

Janka

Canada, 3 miesto na majstrovstvách sveta nad 70 rokov v kajaku

    

Tomáš, majstrovstva skončili. Je len jedna medaila, bronzová, vo V6, 6 členná posádka. V singli, V1 rovných 500 metrov som skončil piaty. Čo je pomerne dobrý výsledok na to, že som bol na vode len asi 6 krát pred závodmi tento rok. Ale vďaka tvrdému tréningu pod Tvojou kontrolou som bol v takej kondícii, že som mal na konkurenciu z teplých krajín, kde pádlujú cely rok.

Otto

Štvrtok na Ostrove

    

Každý kto sa pozrie do zrkadla a čo i len na sekundu zapochybuje o tom ako vyzerá, v ten deň s tým treba začať niečo robiť. Zaťať sa! Vyhľadať pomoc a isť do toho. Ja som to urobila a budem v tom pokračovať. Ďakujem trénerovi Tomášovi za trpezlivosť a za disciplínu ktorú som vďaka nemu získala. Nehovoriac o super pocite. Choďte do toho žiadne zajtra, dnes!

Veronika

Kvetoslavov

    

Tomáš mi vypracoval jedálny lístok vďaka ktorému sa mi behom pár týždňov zmenil život. Schudla som neuveriteľných 26cm dokopy a to len za úžasných 6 týždňov. Do jedálničku mi zaradí to, čo v prvom rade chutí mne. Skúšala som rôzne jedálníčky a diety, no vždy sa to niekde skončilo. Spolupracovať s ním plánujem dlhodobo a vďaka Tomimu sa mi plnia moje očakávania a predstavy. Vrelo odporúčam, pretože je korektný a má odpoveď na každú z vašich otázok. Neváhajte a kontaktujte Tomiho zmení aj ten Váš život. 🙂

Barbara

Bratislava

    

Zbožňujem to, že som sa začala venovať sama sebe a že mam takého trénera ako si ty. Ja som mega spokojná, lebo ma hecuješ a zbavuješ strachu, aj na tu bedňu raz vyskočím 🙂 Po každom tréningu odchádzam plna endorfínov, lebo som z toho šťastná. Už teraz môžem povedať, že sa cítim omnoho lepšie odkedy cvičím a navliekla som sa do svojich najmenších dziiinov 🙂 A k tréningom samotným, už chápem posadnutosť Tých ľudí. Ktorí začali cvičiť 🙂

Dominika

Miloslavov

    

Najlepšie na cvičení je, že mám kontrolu nad cvikmi. Cením si osobný prístup a pripravenosť trénera.

Tina

Miloslavov

    

Cítim sa omnoho lepšie a cením si vždy super priateľský prístup počas tréningu. Myslím, že to čo robíte, robíte dobre a na velmi vysokej a kvalitnej úrovni. Naozaj som bola so svojim trénerom spokojná a teším sa na spoluprácu aj ďalej.

Denisa

Miloslavov

    

Schudla som 13 kíl, cítim sa zdravotne lepšie a začala som mať rada cvičenie :). Zároveň musím povedať, že som nikdy nevydržala s nikým cvičiť tak dlho ako s Vami (je to už 14 mesiacov). Najviac si cením motiváciu a prekročenie svojej komfortnej zóny.

Martina

Šamorín

    

S trénermi Pošvanc fitness som začal cvičiť približne pred polrokom. Od prvého tréningu s Oliverom som bol veľmi spokojný s jeho prístupom, plánovaním tréningov a aj samotného progressu. Poctivé zaznamenávanie tvojich drobných úspechov, príjemný prístup ku klientom a schopnosť namotivovať, keď ti práve nesype, ma presviedčajú, že každé jedno euro som investoval správne.

Roman

Tomašov

    

S Oliverom trénujem už 7 mesiacov a po dlhom čase hladaní trénera ktorý má individuálny prístup ku klientovi na profesionálnej úrovni si dovolím povedať že som ho v ňom našla. Počas tréningu sa vylúčene venuje iba našej spolupráce, (žiadne smskovanie a vybavovanie si súkromných telefonátov) a kladie maximálny dôraz na môj zdravotný stav a s tým súvisiace obmedzenia tak, aby bol tréning pre mňa maximálne pohodlný s výsledkami. O jeho trpezlivosti už ani nehovorím 😉 je to super pocit keď sa vás ľudia pýtajú, že kam chodíte cvičiť a či máte aj osobného trénera ( to znamená že výsledky hovoria za vás ), týmto sa chcem poďakovať celému PosvancFitness tímu za profesialitu a super odvedenú prácu.

Aneta

Hviezdoslavov

    

Od augusta 2016 do februára 2017 som schudla 25 kíl a musím povedať, je to neskutočný pocit! Po presťahovaní z BA som veľmi dlho riešila, kde a čo budem cvičiť, trvalo mi to 2 roky, kým som sa rozhýbala a začala so sebou niečo robiť. Podľa toho som aj vyzerala, keďže som sa vôbec nehýbala. Hlavne som už začala pociťovať rôzne iné vedľajšie dôsledky – bolesti chrbta, únava, nedostatok energie. Našla som si Posvanc fitness, kde som najprv začala so skupinovým tréningom. Uvedomila som si však, že potrebujem nielen si odcvičiť, ale potrebujem komplexnejší prístup, čiže som sa rozhodla pre individuálne tréningy spolu s Oliverom. Bola som neskutočne rada, že konečne začínam opäť cítiť svaly a to, že so sebou niečo robím. Dobíjalo ma to energiou. Oliver je výborný motivátor a pozitívne naladená osoba, čo mi neskutočne vyhovuje. Keď som už myslela, že vypľujem dušu, prinútil ma prekročiť svoje hranice a dať do tréningu viac ako maximum. Občas som si aj zanadávala, ale ten pocit po tréningu bol na nezaplatenie!!! Samozrejme všetky tréningy prispôsobí vašim možnostiam a zdravotnému stavu, ktorý vždy s Vami skonzultuje. Jednoducho tréningy sú profesionálne nastavené, vždy sa snaží o to, aby boli dynamické a čo najviac účinné, samozrejme s ohľadom na stanovený cieľ. A toto je presne to, čo som ja potrebovala, chcela som mať pocit, že cvičenie mi dáva zmysel a že to pre mňa má hlavu a pätu. Od augusta 2016 do februára 2017 som schudla 25 kíl a musím povedať je to neskutočný pocit. V podstate na začiatku, keď som do toho išla, ani som si nevedela predstaviť, že sa to dá a dokonca v úplnej pohode a s radosťou. Prosím neváhajte a choďte do toho!

Lenka

Miloslavov

    

Schudol som, telo mam pružnejšie, upravil som jedálniček, mam viac sily, lepší spánok, myseľ je viac v pohode 🙂 Keď sa raz rozhodnete cvičiť, záleží im na tom, aby ste robili všetky cviky správne. Usmernia vás nielen v cvikoch ale aj v strave, poradia, pomôžu. A hlavne majú ľudský prístup.

Peter

Kvetoslavov

    

Spevnil som postavu, schudol, zlepšil celkovo zdravotný stav. Pri cvičení s trénerom si najviac cením kontrolu nad technikou cvičenia a podporu.

Richard

Šamorín

    

,,Cítila som sa istejšie ako u doktora. 🙂 Páčilo sa mi, že sa riešila príčina, nie len symptómy a toto stretnutie ma priblížilo k vedomostiam o mojom tele za čo som vďačná. Ďakujem Oli 🙂 Odporúčam každému diagnostiku tela !“

Simona

Bratislava

    

,,Ukážkový tréning sa mi veľmi páčil 🙂 Najviac si cením dôveru a pevné nervy trénera 😀 Určite by som túto službu odporúčala aj ďalej.“

Dominika

Kvetoslavov

    

Pod ich vedením som schudla a cítim sa veľmi dobre. Hlavne keď mi povedia známy, že vyzerám dobre. Zvýšila som si kondičku, a silu. Celý tréning venujú iba mne a sústredia sa na správnu techniku môjho cvičenia. Dokážu pomôcť a motivovať k dosiahnutiu svojho cieľa ohľadom regulácie hmotnosti, vytvoreniu lepšej postavy, ale aj vylepšením zdravotného stavu. A čo sa mi páči, dokážu perfektne podporiť a aj keď sa zdá, že to nedáme nakoniec sa to podari.

Martina

Bratislava

    

Lenivosť je najväčšia prekážka! Nikdy som diagnostiku neskúšal, no bolo to super. Každá časť mala svoje čaro. Páčilo sa mi hlavne to, že sa sleduje celé telo a tým pádom človek vie, na čom je. Naozaj všetko bolo super. Určite by som odporučil diagnostiku tela aj ďalej, aby ľudia zistili, na ktorej časti tela majú popracovať najviac.

Lukáš

Kvetoslavov

    

Keď som začal s chudnutím, tak ako každému inému, sa mi do toho moc nechcelo. Nevedel som si predstaviť pravidelne chodiť cvičiť, nejesť sladké a celkovo sa vzdať svojho pohodlného života. Všetko sa ale začalo postupne meniť, keď som mal prvý pohovor s Oliverom. Zistil som, že chudnutia sa človek nemusí báť, lebo to je náročné, a takisto si netreba robiť starosti s takou veľkou zmenou v životnom štýle, ale naopak mi ukázal, že práve tieto veci sú na tom najlepšie. Po každom tréningu som odchádzal maximálne vyčerpaný a unavený a práve to bolo to, čo mi robilo radosť, Konečne som so sebou niečo robil, dovtedy som sa ani nepriblížil ku hranici svojich možností a síl, teraz som ju prekročil, a to veľkým krokom. Bez tejto zmeny v živote by som ani nevedel, čo sa vo mne skrýva. Ale to, za čo som najviac rád je, že Oliverovi neskutočne záleží na zdraví a zdravom pohybe jeho klientov, nikdy ma nenechal zdvíhať váhy, ktoré som nevedel poriadne ovládať, vždy ma napravil, aj keď som stál čo i len kúsok vedľa, ale hlavne ma naučil, že menej je viac. Tieto všetky veci mi dali výborný základ a práve vďaka nim som sa za rok a pol intenzívneho cvičenia ani raz nezranil. Nebolo to však vždy ľahké, keď som sa konečne priblížil ku hranici 100 kg, motivácia nejako klesla a ja som za mesiac necvičenia a veľmi zlej stravy nabral naspäť 7 kilo. Ale ani vtedy Oliver neprestal veriť, že to dokážem a bez akejkoľvek zmienky o mojej zmene hmotnosti, sa ďalej pustil do trénovania, a ja, tentokrát nie motivovaný, ale zaťatý s ním. Preto tu dnes o 34 kg ľahší ďakujem Oliverovi za perfektný štart a úspešný koniec tejto časti môjho života. Naozaj stačí málo a som si istý že každý môže schudnúť, kľudne aj oveľa viac ako ja.“

Gabo

Bratislava

    

,,Konzultácia a ukážkový tréning sa mi páčili veľmi, vznikla tam v sekunde určitá dôvera 🙂 Snažia sa Vám ukázať vaše chyby, ktoré robíte a nastavia cvičenie tak, aby pre vás bolo prijemne! Tomáš Pošvanc bol velmi milý a človek mu mohol hocičo povedať... Pomohol mi nastavit správne cvičenie.“

Martina

Viktor


Začali sme spolu niekedy ešte asi v novembri. Na začiatku som prežíval muky, nič nešlo, bolo to ťažké a sem tam aj chuť skončiť. Ale vydržal som, aj vďaka Tebe. Nie je to len o cvičení a okamžitých výsledkoch. Je to o dlhej ceste, motivácii, a musí tam byť chuť. Vieš zdravo vyprovokovať k lepšiemu výkonu, k tomu, aby človek neskončil, ale naopak šiel ďalej. Cvičiť som šiel s obavou, že to o 2-3 mesiace skončí kvôli ramenu. Ty si mi ukázal, kde som ja robil chyby, že všetko bolo zlé, a dnes je júl, pomaly sa blížime k roku, moje rameno je fit a nerobí žiadne problémy. Možno ta váha neklesá ako by človek čakal, ale držanie tela, objemy partii sa upravili, ja sa cítim viac fit, lepšie, sviežejšie. Ešte keď to bude tvrdšie, tak sa vybičujem lepšie. Už to neberiem ako „musím“. Cvičím rád, a je to zábava. Si pre mňa v tomto smere taký správny náboj motivácie, burcovania.
Za to Ti veľmi pekne ďakujem a hlavne IDEME ĎALEJ 

Miška

Chcela by som sa poďakovať a odporučiť Pošvanc fitness určite každému. Ja som ich oslovila ako prvá po odporúčaní známej, kde boli na nej vidieť veľké výsledky. Tak som sa odhodlala zveriť aj ja trénerom.

Hneď na prvom konzultačnom stretnutí s Tomášom, ktorý mi mal priblížiť a vysvetliť proces fungovania a pod.  sa ma spýtal otázku čo je mojím cieľom? Automaticky som odpovedala, že chcela by som iba schudnúť aspoň 10kíl iné má nezaujímalo a najlepšie za 6 mesiacov.  Spýtal sa ma na moje  zdravie či nemám žiadne ťažkosti a problémy. Nikdy som sa nad tým nezamýšľala. Až pokiaľ neprišla diagnostika tela, kde som sa dozvedela o svojom tele strašné veľa a hlavne veľa zlých návykov, zlého držania tela a vykonávanie nesprávnych pohybov ba dokonca aj dýchania.

Bol mi pridelený tréner Miloš s jeho  profesionálnym prístupom mi všetko vysvetlil a pomohol zlepšiť  od správneho dýchania, po techniku a spôsob cvičenia. Zlepšili sme kondičku, schudla som aj tých želaných 10 kíl, odstránili bolesti, zvýšili rozsah pohybu a navýšili príjem tekutín. Vďaka nemu išli všetky tréningy ľahko a s humorom. Som mu veľmi vďačná a som rada, že som ho stretla. Je veľkým prínosom v mojom živote. Každý máme nejaký životný štýl a najviac sa mi páči to, že sa Miloško nesnažil zmeniť môj spôsob života iba mi ukázal ako to pôjde ľahšie a postačí zmeniť nejaké návyky. A vďaka tomu som to nevzdala a vydržala až do konca stanoveného cieľa a pokračujem ďalej, pretože ma to baví.

Predtým ako som začala cvičiť s Pošvanc fitness som to stále vzdala či už po týždni alebo po mesiaci. Vďaka Miloškovi som posunula svoje hranice a získala veľa nových poznatkov ohľadom zdravia, cvičenia, stravovania, spánku, regenerácie a proste všetkého…. 
Teším sa na ďalší level -otužovania. 

Odporúčam a ešte raz veľké ďakujem a hlavne za trpezlivosť pri mojom prekrúcaní očami  😀

Lucka


Ked mi bolo oznamene, ze mi vymenia trenera nebola som celkom spokojna. Predsa som si uz na toho svojho trenera zvykla. Ale po zoznameni sa s Milosom som zistila, ze treneri z Posvanc fitness su naozaj dobri a vedia co robia a pomahaju mi zlepsovat moje nedostatky a dopracovat sa k vysnivanej postave. Milosko je skvely trener, ktory mi pomaha naplnat moje ciele a kazdy jeden trening je zostaveny presne na to co potrebujem. Cely cas co som na treningu sleduje ci cvik vykonavam spravne a snazi sa ma usmernit aby som cviky zvladla na sto percent. Kazdy moj trening si zaznamenava a mozem si ich najst na mojom profile na stranke. Treningy hodnotim na vybornu a vzdy sa tesim na novy (ak neratam ten bicykel, ktory neznasam ?) Milos uz nie je iba moj trener ale aj kamarat s ktorym objavujeme nove vyzvy ako teraz napr. otuzovanie.

Matúš

Na začiatku som uvažoval , aké to bude náročné. Nikdy pred tým som podobné služby nevyužíval a trénovať som začal, aby som sa naučil správne robiť cviky.

S tréningami som bol veľmi spokojný, zmenil sa môj postoj k strave, snažím sa dodržiavať všetky rady ktoré mi dal tréner a samozrejme sa snažím všetky cviky robiť tak ako mi to ukazoval.

Tréningy ma bavili preto, lebo som sa po tréningoch cítil úplne ináč ako obvykle. Bol to skvelý pocit.


Videl som na sebe, že zlepšujem svoje fyzické nedostatky. Trénera som už odporučil známym, a budem ho odporúčať aj ďalej, pretože to bol naozaj profesionálny prístup.

Martina


Trápilo ma, že sa nezmestím do väčsiny šiat, ktoré som nosila pred cca dvoma rokmi. Bola som stále viac unavená a váha stúpala.
V minulosti som skúšala služby osobného trénera, ale bez úpravy jedálnička a výsledok bol o 50% nižší ako teraz.
Treaz som schudla o 2 konfekčné čísla a cítim sa výborne. Váha išla za dva mesiace spolupráce o 8kg dole a pokračujem ďalej 🙂
Samozrejme odporúčam každému, kto chce a potrebuje schudnnúť aby oslovil trénerov Pošvanc Fitness, pretože to je partia veselých ľudí a svoju prácu robia dobre. Ďakujem vám.

Božka

Výborný tréning. Dnes sa mi veľmi nechcelo a nemala som dobru náladu. ale takéto tréningy sú na záver najlepšie. Práve preto, že človek si práve vtedy uvedomí, ako jeho telo dokonale funguje a ako pohyb dokáže vybalansovať mozog! Ďakujem. Aleš, ako keby si to vedel. Dnes same novinky, možno aj trochu náročnejšie…ale výsledok…NOVÝ ČLOVEK 🙂

Filip

Treningy von su podla mna vyborne a hravo vedia nahradit posilovne a
fitness centra, priestor ktory sa da vyuzit je tiez omnoho vacsi
(ihrisko/preliezky), vzduch nie je vydychany a vanok potesi kedze aj
mierne schladi horuce telo. Vyhoda aj nevyhoda je pocasie – ked prsi je
potrebne najst miesto kde sa da cvicit a nezmoknut a tiez dalsou vecou
je cvicenie s vlastnou vahou – nie kazdy je na to dostatocne silny ale
casom ako sa schudne a prida na sile to ide omnoho lahsie, bohuzial, nie
je mozne mozne cvicit napr. benchpress kedze zavazia, tyc a lavicka vo
volnom priestranstve nie je. Velmi velkou vyhodou je cas – von sa da
cvicit kedykolvek a nie je potrebne sa riadit preplnenymi
fitkami/posilkami a ta snad najvacsia vyhoda – neplatia sa ziadne
peniaze iba za trening s trenerom. Chce to cas si zvyknut cvicit von ale
postupne si na to kazdy zvykne, velmi zle je to v zimnom obdobi a tam je
jedina moznost fitko/posilka. Urcite by som to odporucil kazdemu kto
chce zacat cvicit alebo uz cvici aby isli aj do prirody, je to vyborne.
Filip

Božka

Na každý jeden tréning sa vždy veľmi teším. Veľmi oceňujem osobný prístup a najmä keď sa vyskytne akýkoľvek zdravotný problém, viem všetko riešiť a konzultovať. Nie raz mi už Aleš pomohol s nastavením individuálneho prístupu na konkrétny tréning…bolesti v chrbte, rameno a podobne.
👍🏼👍🏼👍🏼
Veľmi sa teším že som Vás spoznala.

Maťka

Každý jeden tréning odchádzam (síce s podlomenými nohami) nabitá energiou.

Oceňujem hĺbku znalostí, ktoré sa skrývajú za tým šibalským úsmevom a ktoré dokážeš exaktne posunúť svojmu klientovi.

Pri cvičení s tebou prekračujem limity, o ktorých som ešte pred rokom snívala.

Verím, že ďalší rok s tebou bude minimálne tak super ako tento.

Nesmierne sa teším na naše spoločné tréningy a verím, že raz sa na tej hrazde zdvihnem!

Agnesa

Už po prvom tréningu som vedela,že som v dobrých rukách. Nešlo len o sympatiu,ale veľmi rýchlo som zistila,že Maťka je erudovaná trénerka a svoju prácu naozaj má rada.

Nakoľko už nie som najmladšia a ako každý v tomto veku má viac-menej problémy pohybového aparátu,Maťka si spravila obraz mojich pohybových možností a stanovila program ušitý na mňa.

Hodinové tréningy boli príjemné,cítila som už po pár týždňoch,že môj pohybový rozsah, kondicia sa stále zlepšujú.

Maťka mi vysvetlila ktoré svalové skupiny musím posilniť,ktoré uvoľniť a
spolupráca s ňou bola veľmi príjemná.

Už sa teším na ďalšie stretnutie s ňou a každému vrele odporúčam túto telesnú aktivitu, je to jedno v akom veku začnete!

Treba len začať!!!

Mima

Trvalo mi dlho, kým som sa
odhodlala začať cvičiť pod dohľadom odborníka, no svoje rozhodnutie  a
výber určite neľutujem.

S Maťkou cvičím už rok a na každý tréning sa teším. Pomohla mi nielen s chudnutím, ale aj s rehabilitáciou lakťa po zlomenine.

Veľmi oceňujem jej profesionálny prístup a trpezlivosť. Odkedy cvičím, cítim sa lepšie, mám viac energie, lepšiu náladu a samozrejme aj môj zdravotný
stav je lepší.

Pošvanc fitness určite odporúčam pre ich profesionalitu a ľudský
prístup.