Vážení uchádzači o pozíciu osobného trénera!

V rámci našej snahy o transparentnosť a efektivitu v procese výberu sme pripravili podrobné video, ktoré vám poskytne všetky potrebné informácie o tom, čo presne naša spolupráca obnáša. Toto video je kľúčovým krokom pre pochopenie našej filozofie, pracovnej kultúry a očakávaní, ktoré máme od našich budúcich osobných trénerov.

Vyzývame vás, aby ste si video pozorne pozreli. Veríme, že vám poskytne ucelený obraz o tom, ako pracujeme a aké hodnoty sú pre nás dôležité.


Po zhlédnutí videa, ak cítite, že naše očakávania sú v súlade s vašimi profesijnými cieľmi a hodnotami, boli by sme radi, keby ste prešli na ďalší krok.

Ten spočíva vo vyplnení priloženého dotazníka. Tento dotazník je naším spôsobom, ako získať viac informácií o vás, vašich skúsenostiach a motivácii stať sa súčasťou nášho tímu. Je to tiež vaša príležitosť ukázať nám, prečo by ste boli ideálnym kandidátom na pozíciu osobného trénera v našom tíme.

Ak máte vážny záujem o stretnutie a možnú spoluprácu s nami, vyplnenie tohto dotazníka je kľúčové. Po jeho odoslaní sa s vami budeme kontaktovať s ďalšími krokmi alebo s pozvánkou na osobné stretnutie.

Vaša snaha a čas vložený do tohto procesu sú pre nás veľmi cenné a tešíme sa na možnosť spoznať vás lepšie. Ďakujeme vám za záujem stať sa súčasťou našej dynamickej a inšpiratívnej komunity osobných trénerov.